• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-16581-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

پایان مسابقات شطرنج کارگری خوزستان

رقابت های شطرنج کارگری خوزستان با شناخت تیم های برتر به پایان رسید.

عباس علوانی، رییس هیات ورزش کارگری استان در گفت و گو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهارکرد: این مسابقات از ۱۹ تیرماه به مدت دو روز با حضور هفت تیم در خانه شطرنج اهواز برگزار شد.

وی بیان کرد: تیم های فولادخوزستان الف و ب، فولاد کاویان، برق منطقه ای خوزستان، پتروشیمی تندگویان، غدیر آب خوزستان و هیات ورزش کارگری منطقه آزاد اروند در این رقابت ها حضور داشتند.
 
رییس هیات ورزش کارگری خوستان گفت: در پایان نیز تیم هیات ورزشی کارگری منطقه آزاد اروند با ۱۶ امتیاز قهرمان این مسابقات شد و مجوز حضور در رقابت های کشوری پیش رو را به دست آورد. همچنین تیم های شرکت غدیر آب خوزستان با ۱۵/۵ امتیاز و پتروشیمی تندگویان با ۱۲/۵ امتیاز به ترتیب مقام های دوم و سوم کسب کردند.

وی با اشاره به قهرمانان پنج گانه میزها نیز عنوان کرد: روح الله نریموسی از پتروشیمی تندگویان، بهروز فولادی از تیم آب غدیر خوزستان ، علی نیکپور و شهریار عظیمی هر دو از هیات ورزشی کارگری منطقه ورزشی منطقه آزاد اروند و آذین مودت از پتروشیمی تندگویان به ترتیب به عنوان قهرمان میزهای اول تا پنجم شناخته شدند.
 
علوانی با ابراز رضایت از سطح این رقابت ها، گفت: در پایان با حضور آقای غفاری مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان و عبدالامیرخطیب زاده رییس هیات شطرنج خوزستان به تیم ها و نفرات برتر جوایزی اهدا شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: