• جمعه ۵ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-473-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه اهواز: آمریکا در تهدید ایران پشیمان خواهد شد

امام جمعه اهواز گفت: امروز ترامپ در برابر چند بسیجی انصارالله یمن درمانده است و عربستان اعلام کرده که باب المندب برای ما امنیت ندارد و توان مقابله با تهدیدات انصارالله یمن را نداریم؛ شما که توان مقابله با بسیجیان یمنی را ندارید، کشور قدرتمندی مثل ایران را تهدید می‌کنید؟ یقیناً در این تهدیدتان پشیمان خواهید شد.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری در خطبه‌های نماز جمعه امروز ۵ مردادماه اهواز با اشاره به ولادت امام رضا (ع ) اظهارکرد: هیچگاه به اندازه دوران امام رضا(ع) علم ائمه(ع) آشکار نشده بود.

وی در ادامه با اشاره به سالگرد برپایی نخستین نماز جمعه به امامت آیت‌الله طالقانی ادامه داد: آیت‌الله طالقانی مجاهدی نستوه بود که در برابر دشمنان زبانی برنده داشت و در برابر دوستان متواضع و پشتیبان قدرتمندی برای امام راحل بود. امیدوارم شیوه او برای همه ائمه جمعه الگو باشد و گرایش به سمت خاصی نداشته باشد و براى همه پدر باشند همانگونه که آیت الله طالقانی برای همه پدر بود.

آیت‌الله موسوی جزایری با اشاره به اینکه در هر انقلابی سختی، مشکلات و امتحان وجود دارد، گفت: مردم ناملایماتی دارند و باید از اینها عبور کنیم. امام جمعه باید حلال مشکلات مردم باشد؛ از ویژگی های امام جمعه موفق این است که عملش و نطقش یکی باشد و ارزش‌های اسلام را در عمل نشان دهد.

امام جمعه اهواز با اشاره به سالگرد تاسیس سازمان تامین اجتماعی، گفت: ما از خدمات خوب تامین اجتماعی در استان خوزستان مطلع هستیم که به صورت شبانه روزی مشغول فعالیت هستند و از مسئولان می‌خواهیم از این فعالیت‌ها حمایت کنند.

وی با بیان اینکه درباره مسائل استان به تهران سفر کرده تا از مرکز این موارد را پیگیری کنم، عنوان کرد: با روسای مجلس شورای اسلامی، قوه قضاییه و خبرگان رهبری جلساتی داشتم که نتیجه بخش بود. همچنین پیرامون مسائل جاری و آب آبادان و خرمشهر با وزرای مربوطه جلساتی داشتیم؛ آب آبادان هنوز به روستاها نرسیده است. ما از تلاش‌های شبانه روزی مطلع هستیم اما از آقایان می‌خواهیم یک مقدار این کار را تسریع کنند تا آب به نخیلات و مردم روستاها برسد.

آیت‌الله موسوی جزایری تصریح کرد: قوه قضاییه تحرکاتی در مبارزه با مفسدین و اخلال گران در نظم اقتصادی کشور داشت که جای قدردانی دارد. ما اظهار عسرت از بابت این وضع كرديم که مسئولین جدی پای کار نمی‌آیند. در شرایطی که ما هستیم، اگر مسئولان جدی نباشند ضربه می‌خوریم اگر در این شرایط انقلابی برخورد کنیم پیروز هستیم.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه از دولت برای ضعف برخورد با ستمکاران اقتصادی گلایه داریم، گفت: با مسئولان تعزیرات حکومتی در کشور صحبت کردم و آنها اظهار داشتند که با کمبود نیرو مواجه هستند؛ کشور ما دارای نیروی عظیمی به نام بسیج است که آماده هر خدمتی به انقلاب اسلامی است. امام خمینی(ره) در هر کاری احساس خطر می‌کرد کار را به بسیج و سپاه واگذار کرده و همیشه هم این واگذاری کار نتیجه‌بخش بوده است.

وی تصریح کرد: امروز ترامپ بدبخت در برابر چند بسیجی انصارالله یمن درمانده است؛ عربستان اعلام کرده که باب المندب برای ما امنیت ندارد و توان مقابله با تهدیدات انصارالله یمن را نداریم. شما که توان مقابله با بسیجیان یمنی را ندارید، کشور قدرتمندی مثل ایران را تهدید می‌کنید؟ یقیناً در این تهدیدتان پشیمان خواهید شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: