• شنبه ۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-2474-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب خوزستان:

مطلوبیت 100 درصدی آب در خرمشهر/ در آبادان هنوز به کیفیت مدنظر نرسیده‌ایم

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به بهبود کیفیت آب رودخانه‌های کارون و بهمنشیر، گفت: وضعیت آب شرب شهرهای آبادان و خرمشهر با پایداری خط غدیر 2 و بهبود کیفی رودخانه‌ها در حال حاضر در وضعیت خوبی است.

مهرداد قنواتی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: وضعیت آب شرب شهرهای آبادان و خرمشهر با پایداری خط غدیر2 و همچنین بهبود کیفیت آب رودخانه‌های کارون و بهمنشیر در حال حاضر در وضعیت خوبی است.

وی افزود: در حال حاضر EC – شوری- آب در شهرهای آبادان و خرمشهر به شکل قابل توجهی کاهش پیدا کرده و وضعیتی که در ماه گذشته شهروندان این دو شهر با آن مواجه بودند، از بین رفته است.

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب خوزستان با بیان این‌که آب با کیفیت مناسبی در سطح شهرهای آبادان و خرمشهر در حال توزیع است، تصریح کرد: امیدواریم با برنامه‌هایی که برای این دو شهر داریم، شرایط و کیفیت آب در آبادان و خرمشهر بهتر نیز بشود.

قنواتی ادامه داد: در خرمشهر به صورت 100 درصد مطلوبیت آب داریم. در آبادان نیز به صورت قابل قبولی وضعیت آب خوب است اما هنوز در حال تلاش هستیم تا وضعیت را بیشتر بهبود ببخشیم.

وی گفت: در شهرستان خرمشهر به همه اهدافی که مدنظر بود رسیدیم اما در آبادان به همه اهدافی که برای بهبود کیفیت آب مد نظر ما بود دست پیدا نکرده‌ایم و در تلاش هستیم تا به صورت 100درصدی به اهداف مدنظر در آبادان برسیم.

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب خوزستان خاطرنشان کرد: با برنامه‌هایی که در حال انجام است، امیدواریم در آینده وضعیت آب شرب شهرهای آبادان و خرمشهر بهبود بیشتری نیز پیدا کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: