• سه شنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-4374-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان:

مرغ و گوشت منجمد به منظور تنظیم بازار در حال توزیع است

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: به منظور تنظیم بازار در حال توزیع مرغ و گوشت در استان هستیم و در این راستا هر میزان که استان نیاز داشته باشد را تامین خواهیم کرد.

هادی سلامات در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، با اشاره به افزایش قیمت مرغ کشتار روز در بازار اظهار کرد: توزیع مرغ منجمد به منظور تنظیم بازار در استان خوزستان آغاز شده است و به هر میزانی که در استان نیاز باشد، امکان توزیع وجود دارد.

وی افزود: در حال حاضر موجودی مرغ منجمد در سردخانه‌های استان حدود 2 هزار تن است و به منظور تنظیم بازار این میزان مرغ در استان در حال توزیع است.

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان تصریح کرد: در بحث گوشت قرمز منجمد برزیلی نیز ذخیره استان حدود 120 تن است. در حال حاضر در حال توزیع گوشت قرمز منجمد برزیلی در بازار هستیم و در این زمینه به هر میزانی که نیاز باشد، تامین خواهیم کرد.

سلامات گفت: قیمت فروش هر کیلوگرم مرغ منجمد درب سردخانه 6320 تومان و برای مصرف کننده 6750 تومان است. همچنین قیمت متوسط فروش گوشت قرمز منجمد در بازار هر کیلوگرم حدود 23هزار تومان است.

وی ادامه داد: به منظور تنظیم قیمت گوشت و مرغ در بازار، در حال توزیع این محصولات در استان هستیم و در این راستا هر میزان گوشت و مرغ که استان نیاز داشته باشد را تامین خواهیم کرد و مشکلی وجود ندارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: