• سه شنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-2376-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

نتایج آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان اعلام شد

  رییس اداره استعدادهای درخشان اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: 12 هزار و 22 نفر در آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان شرکت کرده بودند که از این تعداد 539 نفر در آزمون پذیرفته شدند.
 
جمال حیدری در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: نتایج آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان روز گذشته (دوشنبه) اعلام شده است و شرکت‌کنندگان در آزمون می‌توانند با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir از نتایج آزمون مطلع شوند.
 
وی با بیان اینکه حدود پنج هزار دانش آموز در مدارس استعدادهای درخشان در دوره اول و دوم متوسطه در استان مشغول به تحصیل هستند، افزود: در مجموع 12 هزار و 22 نفر در آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان شرکت کرده بودند که از این تعداد 539 نفر در 16 دبیرستان دوره دوم استعداد درخشان در سه گرایش ریاضی فیزیک، علوم انسانی و علوم تجربی پذیرفته شده‌اند.
 
رییس اداره استعدادهای درخشان اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان تصریح کرد: کارنامه آزمون برای افرادی که در آزمون پذیرفته نشده‌اند چند روز دیگر از طریق سایت azmoon.medu.ir قابل مشاهده و دریافت است. پس از آن نیز اعتراض و درخواست تجدید نظر برای این افراد از طریق همین سامانه امکان پذیر خواهد بود.
 
حیدری خاطرنشان‌کرد: پذیرفته شدگان باید تا پایان مرداد با در دست داشتن نتایج پذیرش و کارنامه پایه هشتم و نهم و برگه هدایت تحصیلی پایه نهم و شناسنامه و کارت ملی برای ثبت‌نام به مدرسه خود مراجعه کنند. چنانچه پذیرفته شده‌ای در این مدت برای ثبت‌نام مراجعه نکرده باشد، پذیرش او لغو خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: