• چهارشنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-8081-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

حیدری خبر داد: فعال بودن 183 پروژه ورزشی در خوزستان

مدیرکل ورش وجوانان خوزستان گفت: در حال حاضر 183 پروژه ورزشی در استان خوزستان فعال هستندت

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، افشین حیدری در حاشیه آیین کلنگ‌زنی سه پروژه ورزشی در شهرستان کارون، اظهارکرد: این اتفاق خوب برای شهرستان کارون با حمایت و تلاش استاندار خوزستان رقم خورد؛ اعتبار این سه پروژه بیش از هفت میلیارد تومان است.

وی بیان کرد:‌ پروژه مجموعه ورزش کارون یکی از دغدغه‌های اصلی ورزش دوستان بود. همچنین دستور استاندار این بود که در شهرستان‌های فاقد استخر و مجموعه ورزشی این موارد لحاظ شود که امروز این اتفاق خوب در شهرستان کارون افتاد و با پیگیری فرماندار این شهرستان و با دستور استاندار این سه پروژه کلنگ‌زنی شدند. باید بگویم که این سه پروژه، هدیه‌ای از طرف دولت تدبیر و امید به نوجوانان و جوانان شهرستان کارون است.

مدیرکل ورش وجوانان خوزستان گفت: باتوجه به این‌که امسال پروژه‌های ملی استان به سرانجام می‌رسند‌، تلاش‌مان این است که اعتبار مجموعه ورزش کارون نیز ملی شود و بتوانیم به عنوان یک پروژه نیمه تمام به وزارت‌خانه معرفی شود و بتوانیم باری را از دوش استان بر داریم.

وی افزود: شهرستان کارون دارای استعدادهای فراوانی است و بر این اساس کلنگ سه پروژه ورزشی در این‌جا به زمین زده شد و این نوید را می‌دهد که این استعدادها بتوانند خود را نشان دهند. همچنین با دستور استاندار قرار است در شهرستان‌هایی از جمله کارون که فاقد استخر هستند، این مهم در نظر گرفته شود.

وی در ادامه بیان کرد: در حال حاضر 183 پروژه ورزشی در استان فعال هستند که این یک کار بسیار بزرگ و حاصل حمایت مجمع نمایندگان استان، استاندار خوزستان، فرمانداران و همکارانم در اداره‌کل ورزش و جوانان استان است.

همچنین معصومه خنفری، فرماندار کارون در مراسم کلنگ‌زنی مجموعه ورزشی این شهرستان، اظهارکرد: برای اولین بار است که در شهرستان کارون اتفاقات خوبی برای جوانان و نوجوانان ما رقم می‌خورد. جوانان ما از زیرساخت‌های ورزشی واقعا محروم بودند. امروز سه پروژه ورزشی در شهرستان کارون کلنگ‌زنی شد که یکی از آن‌ها متعلق به بانوان است که از اهتمام استاندار برای تامین اعتبار پروژه قدردانی می‌کنم.

وی بیان کرد: استاندار به شهرستان کارون بسیار توجه دارد زیرا می‌داند حجم محرومیت در این شهرستان گسترده است که از او تشکر می‌کنم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: