• چهارشنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-8481-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

یزدی: تا این ساعت هواداران به ما کمکی نداشته‌اند/دلفی قطعا از استقلال می‌رود

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با دعوت از هواداران برای کمک و حمایت از تیمش، گفت: تا این ساعت هواداران به ما کمکی نداشته‌اند.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، داریوش یزدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با پدیده مشهد، اظهارکرد: خیلی خوشحال هستم که بعد از دو سال دوباره در یک تیم خوزستانی هستم و به عنوان سرمربی در لیگ برتر حضور دارم. امیدوارم با کمک مسئولین استان برای موفقیت فوتبال خوزستان تلاش کنیم.

او در مورد بازی با پدیده هم اظهار کرد: بازی فردا مثل همه بازی‌ها سخت است. پدیده جلوی پرسپولیس یک بازی قابل قبول ارائه کرد. آنها به پرسپولیس باختند اما به نظر من بهتر بازی کردند. ما هم از بازی اول با توجه به یک امتیاز کسب شده، اندوخته خوبی داریم و این موضوع از لحاظ روحی و روانی به ما کمک می‌کند.

یزدی اضافه کرد: در پیش فصل کار ما به دو دلیل سخت پیش رفت. ما کلا ۱۵ روز تمرین کردیم. همچنین به دلایل مختلف نتوانستیم بازیکنان مورد نظرمان را جذب کنیم اما بازیکنانی را انتخاب کرده‌ایم که واقعا جوان و باانگیزه هستند ضمن اینکه در کنار آن‌ها دو سه بازیکن باتجربه از جمله مبعلی و آل نعمه نیز حضور دارند که توانمند هستند و می‌توانند به ما کمک کنند. امیدوارم در لیگ هجدهم بتوانیم نماینده شایسته‌ای برای خوزستان باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تعامل خوبی بین کادر فنی و مجموعه مدیریتی باشگاه وجود دارد گفت: برای موفقیت یک مجموعه اتحاد و همدلی مهم است و اگر این مهم در هر تیمی نباشد حتی اگر بهترین نفرات را در اختیار داشته باشیم به سرمنزل نمی‌رسد. پس باید این تعامل وجود داشته باشد و من فرصت پرداختن به مسائل حاشیه‌ای را ندارم زیرا کارهای مهم‌تری وجود دارد و باید حواشی را دور کنیم. اکنون نیز تعامل نسبی خوبی بین مجموعه وجود دارد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در پاسخ به سوالی درباره احتمال سقوط تیمش با توجه به مشکلات موجود گفت: در ایران هستیم و می‌دانیم که یک سری مشکلات اقتصادی وجود دارد که این مهم گریبانگیر تمام تیم‌ها است و ما هم مستثنی نیستیم و کمتر تیمی وجود دارد که این مشکل را نداشته باشد. پس نمی‌توانیم بگوییم که استقلال خوزستان کاندیدای سقوط است. ما سقوط نمی‌کنیم و قطعا کاندیدا هم نیستیم زیرا کادر فنی و مدیریتی باشگاه باانگیزه هستند.

وی با بیان اینکه تا این ساعت هواداران به ما کمکی نداشته‌اند افزود: هواداران باید به ما کمک کنند و من به عنوان یک استقلالی خوشحالم که سرمربی تیم استقلال خوزستان هستم و دعوت می‌کنم تمام فوتبالی‌ها استان از جمله هواداران استقلال برای حمایت به ورزشگاه بیایند. البته استقلال خوزستان در سال‌های گذشته نیز هواداران زیادی نداشت و این زیبنده نیست.

یزدی عنوان کرد:‌خوشحالم دکتر شریعتی استاندار خوزستان در یک نامه خواستار حل مشکلات تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان شد و مابقی مسئولان نیز باید به دنبال احقاق حق فوتبال خوزستان باشند. همچنین باید بگویم ما اکنون در حال مذاکره با اسماعیل شریفات هستیم.

وی عنوان کرد: در فوتبال قول دادن برای کسب جایگاه کار درستی نیست ولی من و دیگر همکارانم قول می‌دهیم نهایت تلاش‌مان را برای سربلندی استقلال خوزستان به کار گیریم و این مهم دور از دسترس نیست و باید متحد باشیم. من تلاش کردم با توجه به نفرات خوبی که در استان داریم، از بازیکنان خوزستانی برای بستن تیم استفاده کنم و اگر متحد باشیم قطعا در فوتبال ایران می‌توانیم در رقابت‌های مختلف جزو تیم‌های اول باشیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان همچنین در گفت وگو با ایسنا در خصوص جدایی دلفی از این تیم و شایعه پیوستنش به آیندهوون هلند هم تصریح کرد: او هنوز با تیم دیگری قرارداد امضا نکرده اما به طور حتم از جمع ما جدا خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: