• پنجشنبه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-9281-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

چراغی هم به نفت مسجدسلیمان مهلت داد/حضور برابر پارس جنوبی با تمام نفرات

باشگاه نفت مسجدسلیمان توانست رضایت تمام بازیکنان طلبکار خود را جلب کند تا این تیم امروز با تمامی نفرات رو در روی پارس جنوبی جم قرار گیرد.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، باشگاه نفت‌مسجدسلیمان به این دلیل که مجوز کمیته انضباطی و تعیین وضعیت را تنها برای هفته نخست و به صورت موقت گرفته بود، باید برای دیدار برابر پارس جنوبی و استفاده ازهشت بازیکن جدید خود از این دو کمیته مجوز قطعی می گرفت تا بتواند از بازیکنان جدید خود استفاده کند که این موضوع نیز منوط به این بود که باشگاه بتواند رضایت تمام بازیکنان طلبکار خود را جلب کند.

مسوولان این باشگاه طی چند روز گذشته با تلاش و پیگیری‌های بسیار موافقت بیشتر نفرات را جلب کرده بو ولی تنها کیامرث چراغی رضایت نمی داد که او هم برای مدتی به این باشگاه مهلت داد تا این تیم با تمامی نفرات خود برابر پارس جنوبی حاضر شود.
 
نفتی‌ها با ۱۸ بازیکن به جم سفر کرده‌اند و اگر چراغی رضایت خود را اعلام نمی کرد، نفت امروز با ۱۰ بازیکن برابر تیم پارس جنوبی به میدان می رفت.

همچنین کیامرث چراغی، بازیکن سابق نفت مسجدسلیان که در ساعت های پایانی وقت اداری امروز به این باشگاه مهلت داد در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: من به خاطر مردم مسجدسلیمان و این که چند سال با این تیم زندگی کردم به باشگاه برای پرداخت مطالباتم مهلت دادم.

وی بیان کرد: من به دنبال گرفتن حقم بودم و هستم. اکنون هم به خاطر مردم مسجدسلیمان کوتاه آمدم ولی از حقم نمی گذرم. تقریبا یک سال پیش بود که از این باشگاه شکایت کردم و قصد نداشتم این کار را انجام دهم ولی رفتار مسوولان باشگاه من را مجبور به این کار کرد.

چراغی گفت: هواداران هم باید من را درک کنند زیرا ما هم مشکلات خاص خودمان را داریم. در چند روز گذشته آن ها به من بسیار فحاشی کردند، در حالی که نمی دانند من در این مدت چه مشکلاتی را تحمل کردم. این باشگاه هر سال برای پرداخت مطالباتم به من قول می داد ولی به آن عمل نمی کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: