• شنبه ۱۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-6474-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

قیمت مرغ در اهواز به مرز 11 هزار تومان رسید!

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با بیان این‌که قیمت هر کیلوگرم مرغ در بازار اهواز در حال حاضر حدود 10 هزار و 800 تومان است، گفت: در صورتی که مرغ منجمد در بازار توزیع نشود، شاهد افزایش بیش از حد قیمت مرغ در بازار خواهیم بود اما با این کار قیمت مرغ را در بازار کنترل می‌کنیم تا از حد نرمال فراتر نرود.

مسعود احمدی در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، با اشاره به افزایش قیمت مرغ در بازار اظهار کرد: قیمت هر کیلوگرم مرغ در بازار اهواز در حال حاضر حدود 10 هزار و 800 تومان است و این قیمت به صورت کشوری تعیین می‌شود و در همه نقاط کشور به همین شکل است.

وی افزود: قیمت مرغ به صورت کشوری توسط فروشندگان هماهنگ و مشخص می‌شود و افزایش قیمتی نیز که در حال حاضر با آن مواجه هستیم فقط در خوزستان یا شهرستان خاصی نیست و در همه کشور قیمت مرغ افزایش پیدا کرده است.

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی خوزستان ادامه داد: با توجه به این‌که قیمت مرغ به صورت یکپارچه در سراسر کشور افزایش پیدا کرده است، عرضه و تقاضا تعیین کننده قیمت‌ها است و به صورت روزانه این قیمت مشخص می شود.

احمدی عنوان کرد: سازمان جهاد کشاورزی در راستای تنظیم بازار توزیع مرغ منجمد را در دستور کار خود قرار داده است تا با توجه به توزیع این مرغ‌ها قیمت مرغ را در بازار کنترل کنیم.

وی ادامه داد: در صورتی که مرغ منجمد در بازار توزیع نشود، شاهد افزایش بیش از حد قیمت مرغ در بازار خواهیم بود اما با این کار قیمت مرغ را در بازار کنترل می کنیم تا از حد نرمال فراتر نرود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: