• دوشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-8574-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

رفع بیش از 20 مورد شکستگی بر خط انتقال آب روستاهای اهواز و رامشیر

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان رامشیر از رفع بیش از 20 مورد شکستگی بر روی خط انتقال آب شرب روستاهای بخش غیزانیه اهواز و بخش شاوه‌ها شهرستان رامشیر خبر داد.

ستار اسکندری در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: فرسودگی شدید این خط انتقال منجر به شکستگی های مکرر می‌شد که تاثیر بسزایی در فشار و کیفیت آب شرب اهالی این روستاها داشت.

وی افزود: طی یک هفته گذشته اکیپ تعمیرات و نگهداری امور آبفاروستایی شهرستان رامشیر بیش از 20 مورد شکستگی بر روی این خط انتقال را تعمیر و بازسازی کرد.

مدیر امور آبفاروستایی شهرستان رامشیر بیان کرد: شکستگی‌های بوجود آمده بر روی خط انتقال به دلیل فرسودگی شدید لوله است و منجر به هدررفت، افت فشار و کاهش کیفی آب شرب اهالی روستایی می‌شود و در این زمینه نیاز بود تا اقدامات اساسی انجام بگیرد.

اسکندری افزود: با رفع این شکستگی‌ها طی یک هفته گذشته آب شرب اهالی بیش از 30 روستای تحت پوشش این خط انتقال از نظر کمی و کیفی بهبود پیدا کرد.

وی خاطرنشان کرد: این خط انتقال بیش از 20 روستای بخش غیزانیه اهواز و 10 روستای شهرستان رامشیر با جمعیتی بالغ بر 10 هزار نفر را آبرسانی می‌کند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: