• دوشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-4076-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

جهاد دانشگاهی خوزستان و بنياد نخبگان تفاهم‌نامه همكاری امضا كردند

تفاهم‌نامه همكاري مشترك ميان سازمان جهاد دانشگاهي خوزستان و بنياد نخبگان استان به امضاي روساي دو مجموعه رسيد.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، در اين تفاهم‌نامه كه در آستانه سالروز تاسيس جهاد دانشگاهي به امضاي سيدعليرضا علوي، رييس جهاد دانشگاهي خوزستان و دكتر علي‌حسين صابري رييس بنياد نخبگان خوزستان رسيد، بر توسعه همكاري‌هاي مشترك تاكيد شده است.
برگزاری مشترک سمینارها و همایش‌های علمی، دوره‌های آموزشي کوتاه‌مدت، کاربردی و کارگاه‌های آموزشی، طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی کوتاه مدت و تخصصي در زمينه‌هاي مختلف و همکاری مشترک در برگزاری دوره‌هاي آموزشي مجازی، از جمله موارد ذكر شده در اين تفاهم‌نامه است.

ارائه پروپوزال‌های پژوهشی مشترک، همکاری همه‌جانبه در پروژه‌های پژوهشی مشترک با همكاري نخبگان، بهره‌گیری از ظرفیت منابع انسانی و متخصصان طرفین برای پیشبرد هر چه بهتر پروژه‌های مورد توافق، بهره‌گیری از امکانات و فضاهای طرفین به منظور پیشبرد پروژه‌های آموزشی و پژوهشی و خدمات مشترک و معرفی توانمندی‌ها جهت پروژه‌یابی از ديگر بندهاي اين تفاهم‌نامه است.
همکاری در برگزاری رویدادهای فرهنگی، همکاری در زمینه تولید کالاهای فرهنگی ـ هنری، همکاری در زمینه انتشار کتب و نشریات آموزشی ـ پژوهشی و ترویجی، همكاري در نشر و انعكاس خبري فعاليت‌ها، توليد محتواي خبري و فرهنگ‌سازي در زمينه نخبه‌پروري و حمايت از نخبگان نيز از جمله موارد پيش‌بيني شده در حوزه فرهنگي است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: