• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-9074-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

توصیه‌هایی در خصوص مصرف برق در ساعات پیک

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: شهروندان اهوازی به منظور حفظ و پایداری شبکه برق در راستای رفاه و آسایش سایر شهروندان، الگوی مصرف را رعایت و لوازم پرمصرف برقی را در ساعات اوج مصرف خاموش کنند.

حسن کریمی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: ساعت پیک یا اوج مصرف در اهواز از ساعت ۱۳تا ۱۷ و از غروب آفتاب تا ساعت ۲۳ است. در این راستا توصیه می‌شود تا شهروندان اهوازی لوازم غیرضروری را از مدار خارج کنند.

وی با بیان این‌که خارج کردن لوازم برقی غیر ضروری از مدار به میزان قابل توجهی بار شبکه متعادل و پایداری آن را تضمین می‌کند، ادامه داد: تابستان امسال شاهد گرمای بی سابقه‌ای هستیم و شبکه برق در این هوای گرم در خدمت ما است، بنابراین باید با یکدیگر برای حفظ و استمرار و پایداری شبکه برق تلاش کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز عنوان کرد: شهروندان اهوازی به منظور حفظ و پایداری شبکه برق در راستای رفاه و آسایش سایر شهروندان، الگوی مصرف را رعایت و لوازم پرمصرف برقی را در ساعات اوج مصرف خاموش کنند.

کریمی بیان کرد: هدف شرکت توزیع برق اهواز در ارائه این نکات، پایداری و استمرار برق‌رسانی در شرایط سخت تابستان ۹۷ به شهروندان است و در این زمینه انتظار داریم مردم نیز نهایت همکاری را با ما داشته باشند.

وی با بیان این‌که مردم رعایت الگوی مصرف برق را در ساعات پیک بار جدی بگیرند، خاطرنشان کرد: بار شبکه در ساعات پیک مصرف برق بالا است و برای آنکه شاهد خاموشی نباشیم مردم باید در این ساعت‌ها الگوی مصرف را به درستی رعایت کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: