• جمعه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-15681-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل فولاد با اشاره به قرارداد تبلیغات محیطی تاکید کرد؛

لزوم توجه یکسان سازمان لیگ به تمامی تیم ها

 مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: سازمان لیگ فوتبال برای حفظ منافع باشگاه های فوتبال، قرارداد جدید تبلیغاتی را به گونه ای تنظیم کند که تمامی باشگاه های فوتبال کشور درآمد یکسانی از تبلیغات محیطی داشته باشند.

حبیب الله رضایی در گفت و گو با ایسنا – منطقه خوزستان، در خصوص تبلیغات محیطی لیگ برتر، اظهارکرد: فوتبال در حال حاضر در کانون توجه است و با توجه به این ظرفیت، سازمان لیگ به عنوان متولی باید حداکثر استفاده را از این فضا داشته باشد تا باشگاه های فوتبال بخشی از هزینه های جاری را از این محل جبران کنند.
 
وی ادامه افزود: آن گونه که ما مطلع شدیم، سازمان لیگ با توجه به تجربه سالیان اخیر سعی بر اجرایی نمودن قراردادی بهتر دارد و کمیته بازاریابی با وسواس جزئیات مختلف را مورد بحث و بررسی قرار داده است؛ باید این اصل را مورد توجه قرار دهیم که فوتبال ما برای رقابت با لیگ های همسایه و تقویت تیم های خود به درآمدزایی توجه بیشتری داشته باشد. در حال حاضر هزینه های تیمداری بالا رفته و باشگاه ها نمی توانند نسبت به تامین تمامی هزینه ها اقدام کنند اما اگر موضوعات درآمدزایی مثل تبلیغات محیطی به خوبی اجرایی شوند، بخش قابل توجهی از دغدغه باشگاه های ما کاسته می شود و در آن صورت می توانیم در فوتبال خود تغییرات خوبی را مشاهده کنیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پایان گفت: درخواست ما از سازمان محترم لیگ توجه به حقوق تیم های لیگ برتری است؛ سازمان لیگ فوتبال برای حفظ منافع باشگاه های فوتبال قرارداد جدید تبلیغاتی را به گونه ای تنظیم کند که تمامی باشگاه های فوتبال کشور درآمد یکسانی از تبلیغات محیطی داشته باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: