• چهارشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-876-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

حسین‌زاده: از قابلیت‌های بانوان در سطح استان به خوبی استفاده نشده است

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با اشاره به توانمندی‌ها و قابلیت‌های بانوان، گفت: هنوز نتوانسته‌ایم یک مسیر جهش‌دار برای استفاده از توانمندی‌های بانوان در سطح استان فراهم کنیم.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان علی‌حسین حسین‌زاده با حضور در مراسم افتتاح نخستین کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری بانوان که امروز، چهارشنبه (هفتم شهریورماه) برگزار شد، اظهارکرد: ایده‌پردازی در زمینه‌هایی که بتوان ایده‌ها را به کارآفرینی تبدیل کرد، مسیری است که در صورت فراهم نبودن بسترهای لازم شکل نمی‌گیرد.

وی افزود: در بحث بانوان علی رغم قابلیت‌های موجود در این بخش و تلاش ما برای استفاده از این ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها، نه بانوان و نه خود ما از نتایج کار راضی نیستیم. به خصوص در پست‌های مدیریتی که در برنامه ششم توسعه نیز برآن تاکید شده است، هنوز نتوانسته‌ایم یک مسیر جهش‌دار برای استفاده از توانمندی‌های بانوان در سطح استان فراهم کنیم و در این زمینه تا حدی ضعف داریم.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت:‌ در بحث آسیب‌های اجتماعی نیز در بخش بانوان در سطح استان با مشکلات زیادی روبه‌رو هستیم و آمار بانوان تحت پوشش در بحث آسیب‌های اجتماعی یا خانواده‌های بدسرپرست و ... در استان  نسبت به سایر استان‌ها بالا است و باید شرایطی فراهم شود تا از این بانوان نیز در حوزه‌های کارآفرینی استفاده لازم صورت بگیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: