• چهارشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-5681-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

مدیرکل امور بانوان استانداری خوزستان:

به دنبال هدایت بانوان به سمت ایجاد اشتغال و کارآفرینی هستیم

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان گفت: هدف ما از برنامه‌های مختلف برای بانوان این است که آن‌ها را به سمت ایجاد اشتغال و کارآفرینی هدایت کنیم و تلاش‌مان این است که عقب‌ماندگی‌های موجود در این مینه را در راستای عدالت جنسیتی جبران کنیم.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان فرانک موسوی در مراسم افتتاح نخستین کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری بانوان که امروز، چهارشنبه (هفتم شهریورماه) برگزار شد، اظهار کرد: یکی از سیاست‌های ما در اداره‌کل امور بانوان در استانداری خوزستان ایجاد زیرساخت‌های ویژه بانوان است. در همین راستا تلاش می‌کنیم تا از توانمندی‌های زنان و خانواده‌های بدسرپرست استفاده کنیم.

وی افزود: توانمندسازی این افراد در رشته‌های کارآفرینی که یکی از سیاست‌های 10 گانه اقتصاد مقاومتی است در دستور کار ما قرار دارد. همچنین ایجاد مراکز شتاب‌دهنده و مرکز رشد خلاقیت بانوان در حوزه کارآفرینی یکی دیگر از برنامه‌هایی است که آن را در استان دنبال می‌کنیم.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان گفت: هدف ما از این برنامه‌ها این است که بانوان را به سمت ایجاد اشتغال و کارآفرینی هدایت کنیم. تاسیس کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری بانوان مقدمه‌ای برای ایجاد مرکز رشد است. در خوزستان ضعف‌هایی در زمینه زیرساخت‌ها وجود دارد که تلاش می‌کنیم بتوانیم عقب‌ماندگی‌های موجود در این زمینه را در راستای عدالت جنسیتی  جبران کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: