• دوشنبه ۱۲ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-1976-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

آغاز فعالیت خوابگاه‌های دانشگاه شهید چمران اهواز از 15 شهریور

مدیر دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه می‌توانند از 15 شهریورماه در خوابگاه‌های دانشگاه حضور پیدا کنند.

دکتر بابک محمدیان در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان اظهار کرد: بازگشایی خوابگاه‌های دانشگاه شهید چمران اهواز از 15 شهریورماه انجام می‌شود، البته تاریخ آغاز سال تحصیلی در تقویم آموزشی دانشگاه 23 شهریورماه اعلام شده است که از 15 شهریورماه نیز دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه که ممکن است برای دفاع از پایان‌نامه و.. نیاز به حضور در دانشگاه داشته باشند، می‌توانند از خوابگاه استفاده کنند.

وی افزود: دانشجویان ساکن خوابگاه در ترم گذشته برای رزرو اتاق اقدام کرده‌اند و ثبت‌نام دانشجویان جدیدالورود در خوابگاه نیز براساس زمان تعیین شده برای ثبت‌نام انجام می‌شود و این دانشجویان می‌توانند در زمان مراجعه به دانشگاه برای ثبت‌نام، کارهای اسکان در خوابگاه را نیز انجام دهند.

مدیر دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در تابستان تعمیرات خوابگاه‌ها انجام شده است، با این وجود همچنان برای تجهیز و انجام تعمیرات بیشتر به کمک‌های استانی نیاز داریم و امیدواریم استاندار و معاون وی در این زمینه به ما کمک کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: