• دوشنبه ۱۲ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-2076-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

توزیع 60 رایانه میان مدارس عشایری خوزستان

رییس آموزش و پرورش عشایر خوزستان از توزیع 60 عدد رایانه در میان مدارس عشایری استان خبر داد.

حمید قنبری در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام شده از طریق اعتبارات دفتر عشایری کشور و علی رغم همه تنگناهای مالی و فشارهای اقتصادی موفق شدیم بیش از 250 میلیون تومان برای خرید لپ‌تاپ و رایانه برای دانش‌آموزان مناطق عشایری اختصاص دهیم.

وی افزود: به این ترتیب 50 لپ‌تاپ و 10 رایانه رومیزی برای این دانش‌آموزان خریداری و در اختیار آن‌ها گذاشته شده است. این یک فرصت است که دانش‌آموزان از فرصت‌های برابر در راستای عدالت آموزشی بهره‌مند شوند و مانند یک دانش‌آموز در شهر از فناوری و تکنولوژی استفاده کنند.

رییس آموزش و پرورش عشایر خوزستان گفت: این رایانه‌ها براساس آماری که از مناطق استخراج کردیم و متناسب با جمعیت دانش‌آموزان در مناطقی مانند اندیکا و رامهرمز توزیع شدند.

قنبری افزود: با توزیع این رایانه‌ها توانستیم بخشی از نیازهای دانش‌آموزان را از نظر امکانات سخت‌افزاری برطرف کنیم. اگر این روند را ادامه دهیم می‌توانیم نگرانی دانش‌آموزان در حوزه فناوری و کار با آن را کاهش دهیم و به سمتی حرکت کنیم که دانش‌آموزان مناطق محروم نیز مانند مناطق شهری از امکانات مناسب بهره‌مند شوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: