• سه شنبه ۱۳ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 976-1273-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ساعت کاری بانک‌ها و ادارات خوزستان به روال عادی باز می‌گردد

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: ساعت کاری شرکت‌ها، ادارات، بانک‌ها و دستگاه‌های دولتی از ۱۶ شهریور به روال عادی بار می‌گردد.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، کیامرث حاجی‌زاده با اشاره به تغییر ساعت کاری ادارات و بانک‌های خوزستان اظهار کرد: با توجه به گزارش شرکت برق منطقه ای استان خوزستان مبنی بر عبور موفق از پیک بحرانی مصرف برق و مصوبه ستاد مدیریت بحران و دستور استاندار خوزستان از تاریخ ۱۶ شهریور سال جاری ساعت اداری کلیه ادارت، دستگاه های دولتی، بانک‌ها، شرکت‌ها و … به روال عادی باز می‌گردد.

وی با اشاره به نبود هیچ گونه خاموشی برنامه‌ریزی شده در تابستان سال جاری افزود: این موفقیت در مدیریت مصرف بهینه برق در سالی که ابربحران خشکسالی رخ داده است نتیجه مدیریت هماهنگ همه دستگاه های اجرایی با تلاش بی وقفه استاندار خوزستان و همه اعضای ستاد مدیریت بحران به ویژه شرکت برق منطقه ای، شرکت توزیع برق استان و شرکت توزیع برق اهواز و در راس همه اینها همکاری و همراهی بی شائبه مردم قانع و صبور استان خوزستان بوده است.

از ابتدای تابستان سال جاری با توجه به وقوع پدیده خشکسالی و احتمال خاموشی به علت بالا رفتن پیک مصرف، ساعت تعطیلی بانک ها و ادارات خوزستان از ساعت ۱۶ به ۱۲:۳۰ کاهش پیدا کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: