• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-13281-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

اعتراض باشگاه نفت مسجدسلیمان به لغو دیدار برابر استقلال

سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: ما به این که دیدارمان برابر استقلال تهران، بدون اطلاع باشگاه نفت لغو می شود، معترض هستیم و باید موافقت ما نیز گرفته می شد.

ابوذر شجاعی در گفت و گو با ایسنا – منطقه خوزستان، درخصوص لغو دیدار این تیم برابر استقلال تهران در هفته ششم لیگ برتر با تصمیم سازمان لیگ، اظهارکرد: این موضوع هنوز به اطلاع باشگاه نفت مسجدسلیمان نرسیده و تنها از سوی رسانه ها اعلام شده است. ما به این که بازی بدون اطلاع ما لغو می شود، معترض هستیم و باید موافقت باشگاه نفت نیز گرفته می شد.

وی بیان کرد: مجموعه باشگاه نفت مسجدسلیمان شدیدا با لغو این دیدار مخالف است. در پنج بازی که تاکنون برگزار کرده ایم، سه دیدار خارج از خانه بوده است و اگر بازی با استقلال هم لغو شود باید در هفته هفتم مجددا یک دیدار خارج از خانه را برابر سابپا انجام دهیم که از نظر هیچ منطق و قانونی قابل قبول نیست.

سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: این تصمیم سازمان لیگ تیم ما را دچار مشکل می کند و سازمان محترم لیگ نباید به خاطر رعایت حال باشگاه استقلال، نفت مسجدسلیمان را دچار بحران کند. باید هنگام گرفتن این تصمیم، شرایط باشگاه ما نیز لحاظ می شد نه این که تنها به شرایط استقلال توجه می کردند.

شجاعی عنوان کرد: هواداران نفت نیز برای بازی روز پنج شنبه برابر استقلال تهران و حضوری پرشور آماده هستند و ما هم هیچ مشکلی برای برگزاری این دیدار نداریم و تدارکات لازم دیده شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: