• دوشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-12474-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان:

مشکل و محدودیتی در عرضه مرغ و گوشت در بازار وجود ندارد

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: در حال توزیع مرغ و گوشت در استان در راستای تنظیم بازار هستیم و در این زمینه به میزانی که نیاز استان باشد، مرغ و گوشت تامین خواهیم کرد.

هادی سلامات در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، با اشاره به توزیع مرغ و گوشت برای تنظیم بازار اظهار کرد: در حال حاضر مرغ منجمد به منظور تنظیم بازار در استان در حال توزیع است و در این راستا به هر میزانی که نیاز باشد، امکان توزیع وجود دارد.

وی افزود: همچنین به منظور تنظیم قیمت گوشت قرمز در بازار، در حال حاضر در حال توزیع گوشت قرمز منجمد برزیلی در بازار هستیم و در این زمینه به هر میزانی که نیاز باشد، تامین خواهیم کرد.

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان تصریح کرد: قیمت فروش هر کیلوگرم مرغ منجمد درب سردخانه 6320 تومان و برای مصرف کننده 6750 تومان است. همچنین قیمت متوسط فروش گوشت قرمز منجمد در بازار هر کیلوگرم حدود 28هزار تومان است.

وی ادامه داد: به منظور تنظیم قیمت گوشت و مرغ در بازار، در حال توزیع این محصولات در استان هستیم و در این راستا هر میزان گوشت و مرغ که استان نیاز داشته باشد را تامین خواهیم کرد و مشکلی وجود ندارد.

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان خاطرنشان کرد: در 5 ماهه نخست امسال 2 هزار و 900 تن مرغ منجمد و حدود 247 تن گوشت قرمز به منظور تنظیم بازار در استان توزیع شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: