• سه شنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-13274-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

توضیح شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خوزستان در مورد یک خبر

شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه خوزستان در رابطه با مصاحبه رئیس نظام صنفی کشاورزی اهواز با خبرگزاری ایسنا با موضوع "کشاورزان اهواز با کمبود سوخت مواجه‌اند" توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان در این توضیح آورده است:

"بر اساس دستورالعمل و قوانین روش‌های توزیع سهمیه قانونمند سوخت و ابلاغیه مرکز توسعه مکانیزاسیون در جلسات مشترک با جهاد کشاورزی استان و بر اساس تصمیمات کارگروه مبارزه با قاچاق سوخت سهمیه‌های کشاورزی تعیین شده که نمایندگان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و جهاد کشاورزی بر مبنای سهمیه‌های مربوطه سوخت لازم و کافی را به کشاورزان اختصاص داده‌اند. لذا با هدف جلوگیری از هدررفت و قاچاق سوخت و توافقاتی که با جهاد کشاورزی بعمل آمده است تاکنون وقفه‌ای در سوخت‌رسانی ایجاد نگردیده است. سهمیه مصوب و تایید شده از طرف جهاد کشاورزی و میزان سوخت تعدیل شده به کشاورزان در تیر و مردادماه 97 که کتباً به منطقه ابلاغ شده است جهت استحضار به پیوست تقدیم می‌گردد.
لازم به ذکر است همه سهمیه‌های تایید شده از طرف جهاد کشاورزی تامین و حتی بیشتر از سهمیه ابلاغی جهاد کشاورزی سوخت تحویل شده است. مضافاً به منظور جلوگیری از کمبود سوخت مورد نیاز بخش کشاورزی ضمن برگزاری جلسات مشترک با حضور متولیان محترم در جهاد کشاورزی استان مقرر گردید تمهیدات لازم در خصوص راستی آزمائی مصرف که در راستای مطابقت مستندات با ادوات کشاورز محترم و تایید سهمیه توسط جهاد کشاورزی یا مرکز خدمات کشاورزی، بخشداری و فرمانداری صورت گرفته است سهمیه سوخت مورد نیاز کشاورزان محترم تحویل گردد و این هماهنگی‌های جهاد کشاورزی و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی باعث شده است از هرگونه سوء استفاده‌های احتمالی قاچاق سوخت جلوگیری به عمل آید".


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: