• شنبه ۲۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-14314-5
  • خبرنگار : 17041
  • منبع خبر : ----

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان:

دو کلینیک ویژه "گردشگری سلامت" در آبادان و خرمشهر راه‌اندازی می‌شود

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان از راه‌اندازی دو کلینیک ویژه گردشگری سلامت در آبادان و خرمشهر خبر داد.

دکتر حجت‌الله جانبی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه خوزستان با اشاره به اقدامات انجام شده در خصوص رونق توریسم‌درمانی و سفر بیماران عراقی جهت درمان به منطقه اظهار کرد: در حوزه کار در توریسم‌درمانی و هدایت مسافران خارجی به مراکز درمانی آبادان و خرمشهر، در ابتدا مُصر هستیم که بیماران اهل شهرهای آبادان و خرمشهر در پروسه درمان دچار مشکل نشوند و امکان درمانشان تامین باشد و پس از آن به توریسم‌درمانی پرداخته شود.

وی افزود: در این راستا کلینیک ویژه گردشگری سلامت در آبادان راه‌اندازی شده و احتمالا بعد از دهه نخست محرم افتتاح می‌شود. همچنین در آینده‌ای نزدیک، کلینیک ویژه گردشگری سلامت در خرمشهر راه‌اندازی خواهد شد.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: همچنین بخش‌های "بستری" گردشگری سلامت در آبادان و خرمشهر آماده پذیرش بیماران هستند، اما هنوز به بهره‌برداری نرسیده‌اند.

جانبی ادامه داد: همچنین با شرکت‌هایی که راهنمایی مسافران و بیماران خارجی را بر عهده دارند، قراردادهایی منعقد شده است تا بیمارانی که جهت درمان از طریق خوزستان به ایران وارد می‌شوند را به در مراکز درمانی شهرهای آبادان و خرمشهر راهنمایی کنند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: