• شنبه ۲۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-14414-5
  • خبرنگار : 17041
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل ستاد دیه خوزستان:

افزایش قیمت سکه، آزادی زندانیان مهریه را سخت کرده است

مدیرعامل ستاد دیه خوزستان گفت: با توجه با افزایش قیمت سکه و سخت شدن آزادسازی زندانیان مهریه، درصدد هستیم با رایزنی با شکات، سکه‌ها را برحسب مبلغ ریالی دریافت کنند.

حجت‌الاسلام و المسلمین قدرت هاشم‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، با اشاره به افزایش قیمت سکه و تأثیر آن بر زندانیان مهریه، اظهار کرد: افزایش قیمت سکه، در افزایش تعداد "ورودی" زندانیان مهریه خوزستان تأثیر زیادی نداشته است اما موجب سخت شدن آزادی این زندانیان شده است.

وی افزود: با افزایش قیمت سکه، آزادی زندانیان مهریه سخت شده است. در گذشته شاید برای پرداخت پنج سکه، 10 میلیون تومان پرداخت می‌کردیم اما در حال حاضر باید بابت پنج سکه 25 میلیون پول پرداخت شود تا بتوانیم یک زندانی را آزاد کنیم.

مدیرعامل ستاد دیه خوزستان تصریح کرد: در حال حاضر درصدد هستیم با شکات رایزنی کنیم تا سکه‌ها را برحسب مبلغ ریالی دریافت کنند. یعنی کسی که پنج سکه مهریه دارد، با 10 میلیون تومان رضایت دهد اما بسیاری از شکات زیر بار این پیشنهاد نمی‌روند.

هاشم‌نیا با اشاره به تعداد زندانیان مهریه در خوزستان، گفت: در حال حاضر حدود 60 زندانی بابت عدم پرداخت مهریه در زندان‌های خوزستان حضور دارند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: