• دوشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-4973-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

حجت الاسلام مروی:

کسانی که به حادثه خونبار اهواز دست زدند، فرزندان پلید ابوسفیان هستند

نماینده مقام معظم رهبری در مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز  گفت: کسانی که در این حادثه به فیض شهادت نائل شدند، تقاص طرفداری، عشق و محبت به امام حسین(ع) و اهل بیت پیامبر را پس دادند و کسانی که به این حادثه خونبار دست زدند، همان فرزندان پلید ابوسفیان هستند.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، حجت الاسلام احمد مروی  در مراسم تشییع شهدای حمله تروریستی اهواز  اظهار کرد: به عنوان نماینده مقام معظم رهبری، مراتب سلام گرم و تسلیت ایشان را به مردم عزیز و عزادار خوزستان ابلاغ می کنم.

وی افزود: مطمئن هستم اگر محدودیت ها و معذوریت هایی که مقام معظم رهبری ناگذیر به قبول و تمکین آن هستند، وجود نداشت، ایشان شخصا در این مراسم حضور پیدا می کردند.

مروی گفت: هرچند که جسم شریف آقا در این مراسم حضور ندارد، اما ذهن و قلب پاک و رئوف ایشان همواره با مردم عزیز و خصوصا با خانواده های داغدار این حادثه است.

وی اظهار کرد: توفیق پیدا کردیم که شب گذشته به همراه نماینده ولی فقیه در خوزستان به ملاقات جمعی از مجروحان حمله تروریستی اهواز برویم و مراتب سلام مقام معظم رهبری را به آن عزیزان ابلاغ کنیم.

مروی ادامه داد: همزمانی جنایت تروریستی در اهواز با دو حادثه قابل توجه و تامل است. این همزمانی ها به صورت اتفاقی و تصادفی نبود. همزمانی این حادثه جنایت بار با سومین روز شهادت امام حسین(ع) و اولین روز هفته دفاع مقدس قابل تحلیل است. این مساله نشان می دهد که فرزندان پلید ابوسفیان و یزیدیان زمان می خواستند با این حرکت کور و خونبار، انتقام عشق مردم به اهل بیت عصمت و طهارت را از رهروان راه اباعبدالله بگیرند.

وی ادامه داد: کسانی که در این حادثه به فیض شهادت نائل شدند، تقاص طرفداری، عشق و محبت به امام حسین(ع) و اهل بیت پیامبر را پس دادند و کسانی که به این حادثه خونبار دست زدند، همان فرزندان پلید ابوسفیان هستند.

نماینده مقام معظم رهبری در مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز گفت: امروز فرزندان پلید ابوسفیان ادامه همان جریان گمراه و ضدبشریت هستند. دشمنان باید بدانند که امروز این خون های پاک موجب تقویت، گستردگی و تعمیق جریان انقلابی و اسلام ناب محمدی خواهند شد.

وی اظهار کرد: دشمنان می خواهند نور خورشید و نور انقلاب اسلامی را با فوت دهان خاموش کنند اما نمی دانند اگر کسی برابر خورشید قرار بگیرد و به دنبال خاموش کردن آن با فوت دهان باشد، جز ابلهی و دیوانگی کاری از آن سر نزده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: