• دوشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-5073-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار خوزستان عنوان کرد:

جزئیات خاکسپاری پیکرهای شهدای حمله تروریستی / انتقال پیکر دو شهید به مشهد و خرم آباد

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان گفت: پیکر 12 شهید از 24 شهید حمله تروریستی در آرامستان بهشت زهرا اهواز به خاک سپرده شده و باقی پیکرها برای خاکسپاری به سایر شهرستان ها منتقل می شوند.

علی حسین حسین زاده در گفتگو با ایسنا - منطقه خوزستان، با اشاره به تشییع پیکر شهدای حمله تروریستی اهواز اظهار کرد: امروز شاهد تشییع با شکوه پیکر شهدای حمله تروریستی اهواز بودیم. شهدایی به ناحق در این حمله تروریستی به شهادت رسیدند.

وی افزود: حضور با شکوه مردم در مراسم تشییع پیکر مطهر این شهدا در اهواز باعث ناامیدی دشمنان و ایجاد وحدت و همدلی میان همه اقوام در خوزستان شد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان تصریح کرد: پیکر پاک 24 شهید حادثه تروریستی اهواز پس از تشییع برای خاکسپاری انتقال داده شدند.

حسین زاده گفت: پیکر 12 شهید از 24 شهید حمله تروریستی در آرامستان بهشت زهرا اهواز به خاک سپرده خواهند شد و باقی پیکرها برای خاکسپاری به سایر شهرستان ها منتقل می شوند.

وی ادامه داد: از 12 شهیدی که باید برای خاکسپاری به شهرستان های دیگر منتقل شوند، دو پیکر به مشهد و خرم آباد منتقل خواهند شد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: پیکر پاک شهدا در اهواز با حضور مسئولان کشوری و لشکری و جمعی کثیری از مردم اهواز به خاک سپرده خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: