• چهارشنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-876-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رییس آموزش و پرورش استثنایی خوزستان:

در تامین بودجه سرویس مدارس دانش‌آموزان استثنایی کمک شود

رییس آموزش و پرورش استثنایی خوزستان گفت: سال گذشته حدود 100 درصد هزینه سرویس ایاب و ذهاب دانش‌آموزان استثنایی در مناطق محروم و حدود 80 درصد این هزینه در دیگر مناطق توسط آموزش و پرورش پرداخت شده است.

علی ممبینی در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: بر اساس اعتبار اختصاص داده شده از طریق آموزش و پرورش، تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا برای تامین هزینه سرویس، فشار کمتری به والدین دانش‌آموزان استثنایی وارد شود.

وی ادامه داد: سال گذشته حدود 80 درصد هزینه سرویس ایاب و ذهاب دانش‌آموزان را پرداخت و در مناطق محروم نیز حدود 100 درصد هزینه ایاب و ذهاب دانش‌آموزان استثنایی را تقبل کرده‌ایم.

ممبینی افزود: سال گذشته یک میلیارد و 400 میلیون تومان برای تامین هزینه سرویس مدارس دانش‌آموزان استثنایی از سوی آموزش و پرورش اختصاص یافت. امسال حداقل به همین میزان اعتبار برای تامین هزینه سرویس مدارس دانش‌آموزان استثنایی نیاز داریم. البته هنوز مبلغ دقیقی برای سال تحصیلی 98-97 ابلاغ نشده است.

رییس آموزش و پرورش استثنایی خوزستان با بیان اینکه حدود 70 مدرسه استثنایی در سطح استان وجود دارد، گفت: در شهر اهواز با توجه به اینکه مدارس استثنایی در شهر پراکنده هستند و دانش‌آموزان از نقاط مختلف شهر به مدارس می‌آیند، همه دانش‌آموزان از سرویس ایاب و ذهاب استفاده می‌کنند.

ممبینی اظهار کرد: از کسانی که در این زمینه می‌توانند به ما کمک کنند، به ویژه شهرداری اهواز، خیرین و دیگر دستگاه‌ها می‌خواهیم که در تامین بودجه سرویس این مدارس کمک کنند.

به گزارش ایسنا، در مجموع حدود پنج هزار دانش‌آموز استثنایی در استان مشغول به تحصیل هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: