• شنبه ۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-1674-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

معاون وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد:

صرف بیش از 100 میلیارد تومان برای احداث بیمارستان سوانح و سوختگی اهواز

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که برای احداث ساختمان بیمارستان 110 تختخوابی سوانح و سوختگی اهواز بیش از 100 میلیارد تومان هزینه شده است، گفت: این بیمارستان به مردم استان خوزستان و 5 استان همجوار خود خدمات پزشکی لازم را ارائه خواهد کرد.

محمد جعفر علیزاده در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، در خصوص افتتاح بیمارستان 110 تختخوابی سوانح و سوختگی اهواز اظهار کرد: با توجه به این‌که استان خوزستان یک استان صنعتی است و در بخش‌های مختلف مانند صنعت نفت شاهد حادثه‌هایی هستیم، نیاز بود تا یک بیمارستان تخصصی برای بحث سوختگی در این استان احداث شود.

وی افزود: در این راستا احداث بیمارستان سوانح و سوختگی اهواز در دستور کار قرار گرفت و اکنون با کمک وزارت نفت که حدود 15میلیارد تومان به ساخت این بیمارستان کمک کرد، این بیمارستان تکمیل شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که فضاهایی که مورد نیاز است تا به بیماران خدمات جامع ارائه شود، در این بیمارستان به خوبی مهیا شده است، ادامه داد: در این بیمارستان 6 اتاق عمل وجود دارد که از این تعداد 3 اتاق عمل غیر عفونی، 2 اتاق عمل عفونی و یک اتاق عمل در اورژانس وجود دارد.

علیزاده عنوان کرد: در احداث این بیمارستان بحث درمانگاه، اورژانس، خدمات تشخیصی و خدمات آزمایشگاهی دیده شده و در این بخش‌ها تلاش شده است تا همه مراکز خدمات را برای بیمارستان سوانح و سوختگی اهواز به صورت کامل در نظر بگیریم تا بتوانیم خدمات خوبی را به مردم ارائه بدهیم.

وی گفت: در نقاط مختلف استان خوزستان بیمارستان ساخته شده است اما همیشه نگرانی در بحث یک مرکز تخصصی سوختگی در استان وجود داشت که خوشبختانه با احداث بیمارستان سوانح و سوختگی اهواز این نگرانی نیز بر طرف شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که برای احداث ساختمان این بیمارستان بیش از 100 میلیارد تومان هزینه شده است، خاطرنشان کرد: این بیمارستان به مردم استان خوزستان و 5 استان همجوار خود خدمات پزشکی لازم را ارائه خواهد کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: