• شنبه ۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-3914-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی فقیه در خوزستان:

ساخت بیمارستان جامع تخصصی زنان، نیاز حیاتی خوزستان است

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: ساخت مرکز درمانی و بیمارستان جامع تخصصی زنان و زایمان نیاز حیاتی استان است.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری صبح شنبه در دیدار وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هیات همراه اظهار کرد: برخی شهرهای استان مثل حمیدیه و باوی هنوز بیمارستان ندارند و بیمارستان شهر کارون نیز پاسخگوی نیاز مردم نیست و بار درمانی همه اینها به سمت اهواز سرازیر می‌شود و تراکم بیمار را در مراکز درمانی آن بالا می‌برد.

وی افزود: علاوه بر این از استان‌های اطراف که خوزستان، سابق بر این مرکزیتی برای آنها داشته به خوزستان و اهواز می‌آیند و این مسئله هم به تراکم بیمار در اهواز اضافه می‌کند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان تصریح کرد: علاوه بر این از استان‌های جنوبی عراق مثل ناصریه، العماره، بصره نیز بیماران برای درمان به خوزستان و بیشتر اهواز می‌آیند که این نیز عاملی برای افزایش بار درمانی بیمارستان‌های اهواز شده است.

آیت‌الله موسوی جزایری با اشاره به عدم وجود بیمارستان تخصصی جامع زنان و زایمان از وزیر بهداشت خواست این نوع بیمارستان در اهواز ساخته شود.

وی ادامه داد: ساخت بیمارستان بزرگ توسط جمعی از پزشکان استان درخواستی است که از آنها به ما منتقل شده و ما هم انتظار داریم این مسئله مورد توجه قرار گیرد تا سبب سبک‌تر شدن بار درمانی بیمارستان‌های دولتی شود.

همچنین وزیر بهداشت در پاسخ به درخواست آیت الله موسوی جزایری مبنی‌بر ساخت بیمارستان جامع تخصصی زنان و زایمان در اهواز و ساخت بیمارستان یک هزار تختخوابی، قول مساعد برای ساخت هر دو بیمارستان را داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: