• دوشنبه ۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-3274-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استان تشریح کرد:

آخرین وضعیت تامین روغن، رب‌گوجه و شیر در بازار خوزستان

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده در سطح استان در حال توزیع روغن در استان هستیم. همچنین رب گوجه مورد نیاز استان از خارج از خوزستان بارگیری شده و برای حمل به استان آماده است تا پس از ورود در استان توزیع شود.

امید بن عباس در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: از روز شنبه تا کنون بیش از 800 تن روغن در سطح استان توزیع شده و یا در حال توزیع است و روند توزیع ادامه دارد.

وی افزود: با توجه به توزیع روغن در خوزستان مشکلی از نظر تامین روغن در انبارهای استان وجود نخواهد داشت.

بن عباس، در خصوص مساله تامین رب گوجه مورد نیاز مردم تصریح کرد: اکنون حجم قابل توجهی از رب گوجه مورد نیاز استان از خارج از خوزستان بارگیری شده و برای حمل به استان آماده است تا پس از ورود در استان توزیع شود.

بن عباس ادامه داد: همچنین از کارخانه مجید در استان نیز رب گوجه مورد نیاز مردم خوزستان در حال توزیع است و تا دو سه روز آینده انبارهای استان در بحث رب گوجه به سطح مورد نظر خواهند رسید و مشکلی در این زمینه نیز وجود ندارد.

وی، در خصوص تامین شیر مورد نیاز استان اظهار کرد: در جلسه‌ای که روز گذشته برگزار کردیم، تمهیداتی اندیشیده شد تا شیر خام تولید شده از سطح استان جمع‌آوری شود و حجم بیشتری در اختیار کارخانه‌های لبنیاتی استان قرار بگیرد تا این شرکت‌ها با افزایش ظرفیت تولید و توزیع همه محصولات خود در درون استان اقدام کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: