• سه شنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-3974-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

سرپرست روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران:

حریق خط لوله انتقال گاز باغملک مهار شد/ حادثه تلفات جانی نداشت

سرپرست روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران گفت: با هماهنگی که میان فرمانداری شهرستان، مدیریت بحران و نیروهای عملیاتی حاضر در محل انجام گرفت، آتش سوزی خط لوله انتقال گاز باغملک به صورت کامل کنترل و خاموش شد.

عبدلحسین خازنی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: حادثه‌ای که برای خط لوله انتقال گاز در باغملک رخ داد و منجر به آتش سوزی در این خط شد، یک حادثه طبیعی است زیرا قدمت لوله‌های انتقال گاز بسیار زیاد است.

وی افزود: علت این حادثه در دست بررسی است و کارشناسان پس از بررسی علت آن را بیان خواهند کرد.

سرپرست روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران تصریح کرد: نیروهای عملیاتی حاضر در محل همه چیز را کنترل کرده‌اند و تا چند ساعت آینده شرایط در منطقه عادی خواهد شد.

خازنی، با بیان این‌که خط لوله‌ای که امروز دچار حریق شد، خط لوله‌ای است که تامین کننده گاز شهرستان باغملک و تلمبه‌خانه نفت آن منطقه است، گفت: خوشبختانه در این حادثه هیچگونه خسارات جانی نداشته‌ایم و به کسی آسیب وارد نشده است.

وی خاطرنشان کرد: با هماهنگی که میان فرمانداری شهرستان، مدیریت بحران و نیروهای عملیاتی حاضر در محل انجام گرفت، آتش سوزی به صورت کامل کنترل و خاموش شد.

سرپرست روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران گفت: با تلاش نیروها و کارشناسان حاضر در محل پس از تخلیه گازی که در این خط انجام می گیرد، کار تعمیر خط آغاز می شود و به سرعت شرایط به روال عادی باز خواهد گشت و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: