• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-5780-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره مطبوعات خوزستان تمدید شد

رییس هیات مدیره خانه مطبوعات استان خوزستان گفت: مهلت انتشار و بارگذاری آثار برای شرکت در سومین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان خوزستان تمدید شد. 

به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، حسین حسین‌نژادیان در این خصوص اظهار کرد: پیش از این متقاضیان شرکت در سومین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان می توانستند آثار منتشر شده از تاریخ اول تیر 96 تا 15 مهر 97 را در بازه زمانی اول تا 20 مهر 97 در سایت pressfestival.ir  بارگذاری کنند که با توجه به استقبال متقاضیان این تاریخ تمدید شد. 

وی افزود: با توجه به حمله تروریستی 31 شهریور اهواز به بخش موضوعی، متقاضیان می‌توانند آثار منتشر شده خود را در تمامی بخش‌ها از اول تیر 96 تا 20 مهر 97 را تا 30 مهر در آدرس pressfestival.ir  بارگذاری کنند. 

به گزارش ایسنای خوزستان، آیین پایانی سومین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان خوزستان در سه بخش تخصصی شامل سرمقاله و یادداشت، عکس، گرافیک و صفحه‌آرایی، تیتر، خبر، مصاحبه و گزارش، بخش ویژه با موضوع شعار سال ۹۷ (حمایت از کالای ایرانی) و بخش موضوعی جشنواره با عناوین مسایل زیست‌محیطی خوزستان و مدافعان حرم و  حمله تروریستی 31 شهریور اهواز آذر 97 برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: