• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-6080-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سعید بیابانکی مبانی شعر امروز را در اهواز آموزش می‌دهد

کارگاه آموزشی مبانی شعر امروز با حضور سعید بیابانکی در اهواز برگزار می‌شود. 

به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، این کارگاه یک ‌روزه از سوی معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان با مشارکت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و مجتمع آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان برگزار می‌شود. 

سعید بیابانکی در این کارگاه یک ‌روزه به تشریح مبانی شعر امروز می‌پردازد و پس از آن نیز نشست شعرخوانی دانشجویان برگزار می‌شود. 

علاقمندان به شرکت در این کارگاه می‌توانند با شماره‌های 33337778 و 33362880 تماس بگیرند و یا به مرکز آموزش جهاد دانشگاهی خوزستان به آدرس اهواز، میدان ساعت، خیابان خرم، پلاک 30 مراجعه کنند. 

دانشجویان مجتمع آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان نیز برای ثبت نام در این کارگاه می‌توانند به مدیریت فرهنگی مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی خوزستان مراجعه کنند. 

شرکت در این کارگاه یک ‌روزه آزاد است و همه علاقمندان اعم از دانشجو و غیر دانشجو می‌توانند پس از ثبت ‌نام در کارگاه شرکت کنند. 


سعید بیابانکی متولد چهارم مهر ۱۳۴۷ در خمینی‌شهر اصفهان است. نخستین کتاب شعر او با نام «ردپایی بر برف» در سال ۶۹ توسط حوزه هنری منتشر شد. ولی شهرت بیابانکی به عنوان شاعر صاحب سبک با زبانی محکم در سال ۱۳۷۶ با انتشار کتاب «نیمی از خورشید» اتفاق افتاد و این کتاب بیابانکی را به عنوان شاعری با زبان خاص و متفاوت به شعر ایران معرفی کرد. 

عضویت در شورای عالی شعر صدا و سیما، عضویت در شورای سیاست‌گذاری جشنواره شعر فجر و عضویت در شورای شعر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله سوابق بیابانکی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: