• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-12214-5
  • خبرنگار : 17041
  • منبع خبر : ----

توسط مرزبانان خوزستان انجام شد

جلوگیری از خروج حدود 400 تن گوجه فرنگی قاچاق از مرزهای شلمچه و چذابه

فرمانده مرزباني خوزستان از توقيف 60 دستگاه کاميون باري و کشف 392 تن گوجه فرنگي قاچاق در پايانه های مرزي چذابه و شلمچه خبر داد.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، سردار عبداله نظرپور در تشريح اين خبر اظهار کرد: شب گذشته ( 17 مهرماه) مرزبانان هنگ مرزي خرمشهر در پایانه مرزی شلمچه در نتیجه ساعتها کار اطلاعاتی از  قصد قاچاقچیان مبنی بر انتقال محموله بزرگ گوجه فرنگی به خارج از کشور از گذر مرزی شلمچه مطلع شدند که بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در نتیجه تشدید اقدامات کنترلی در پایانه مرزی شلمچه ماموران مرزبانی خوزستان حین کنترل خودروهای باری  49 دستگاه کامیون حامل بار قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.

فرمانده مرزبانی خوزستان تصریح کرد: در بازرسی دقیق از خودروهای توقیف شده 245 تن گوجه فرنگی قاچاق که به قصد خروج از کشور و به  صورت جاساز بارگیری شده بود، کشف شد.

نظرپور خاطرنشان کرد: ماموران مرزبانی خوزستان در پایانه های مرزی چذابه  و شلمچه در چندین رشته عملیات جداگانه دیگر موفق شدند بیش از 140 تن گوجه قاچاق را کشف کنند.

وي در ادامه گفت : مرزبانان خوزستان در مجموع از خروج  392 تن گوجه فرنگی در یک هفته گذشته جلوگیری کردند که کارشناسان ارزش ريالي اين محموله بزرگ قاچاق را بالغ بر 40  ميليارد ريال برآورد کرده اند و پس از تشکيل پرونده مقدماتي تحويل مراجع قانوني شدند.

فرمانده مرزبانی خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: مرزبانان خوزستان با اشرافیت کامل بر دروازه های مرزی شلمچه و چذابه کوچکترین تحرکات را زیر نظر گرفته و با سودجویان و مخلان اقتصاد داخلی کشور قاطعانه برخورد خواهند کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: