• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-7476-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

مقام‌آوری دانشگاه پیام‌نور خوزستان در جشنواره کشوری قرآن و عترت

اساتید و دانشجویان دنشگاه پیام نور خوزستان در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت این دانشگاه توانستند 9 مقام برتر کسب کنند.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، از دانشگاه پیام‌نور خوزستان یک کاروان 13 نفره متشکل از اساتید و دانشجویان قرآنی خوزستان به بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه‌های پیام نور کشور اعزام شد که این افراد در این دوره از مسابقات موفق به کسب 9 مقام برتر شدند.

مینا چشم‌سبز از مرکز اهواز در رشته حفظ کل مقام دوم را کسب کرد. همچنین سیده یاسمین پیرا از مرکز خرمشهر در رشته حفظ 20 جزء، افسانه آذرمون از واحد باغملک در رشته حفظ پنج جزء، فاطمه عاشوری از مرکز شادگان در رشته ترتیل و امیر عبدالهن خسرجی از مرکز دزفول، در رشته حفظ 20 جزء در این دوره از مسابقات موفق به کسب مقام سوم رشته‌های خود شدند.

امل عبیداوی از مرکز شادگان، در رشته حفظ 10 جزء و مصطفی نعیماوی از مرکز شادگان در رشته حفظ پنج جزء نیز مقام‌های اول رشته خود را کسب کردند. همچنین امینه گل‌زاده از واحد شوشتر مقام اول رشته فیلنامه‌نویسی را کسب کرد. در بخش اساتید نیز فخری ساده‌نژاد مدرس مدعو مقام اول رشته حفظ پنج جزء را در این دوره از مسابقات کسب کرد.

تمامی این دانشجویان به عنوان نمایندگان دانشگاه پیام‌نور در سی و سومین دوره ملی مسابقات قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور که به میزبانی مشهد مقدس برگزار خواهد شد، حضور خواهند یافت.

بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام نور به میزبانی دانشگاه پیام نور کرمانشاه از 22 تا 25 مهرماه برگزار شد. در این مسابقات 250 نفر از 31 استان کشور حضور داشتند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: