• جمعه ۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-1273-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

توضیحات واعظی درباره ارائه دینار به زائرین اربعین

رییس دفتر رییس جمهور گفت: تعداد شعبه های عرضه دینار به زائران در شهرها و مرزهای مختلف به 253 شعبه افزایش پیدا کرده است.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، محمود واعظی امروز، چهارم آبان ماه در حاشیه سفر خود به خوزستان در خصوص بحث توجه بیشتر دولت به توسعه زیرساخت های استان برای تردد زوار اربعین اظهار کرد: مسئولان دولتی، نیروی انتظامی و نظامی و دیگر مسوولان همه با عشق در کنار مردم هستند.

وی افزود: حجم بسیار خوبی از خدمات ارائه شده به زوار در ابعاد مختلف سیاسی، عبادی و معنوی اربعین توسط مردم صورت می گیرد.

واعظی با بیان اینکه نباید از خدمات دولت غافل شد، تصریح کرد: توسعه جاده ها، احداث بیمارستان صحرایی و توسعه پارکینگ ها بخشی از اقدامات انجام شده توسط دولت برای این مراسم است.


وی با اشاره به اینکه مراسم اربعین از اعتقادات مردم سرچشمه می گیرد عنوان کرد: کسانی که به دنبال انتقاد کردن هستند، باید با نگاه روشن‌تری نقد کنند.

رییس دفتر رییس جمهور در ادامه با بیان اینکه دولت به دنبال کاسبی کردن از مراسم اربعین نیست، در خصوص بحث ارائه دینار به زائران توضیح داد: در حال حاضر بانک مرکزی دینار را با قیمت 9600 تومان به زائران می دهد.

وی بیان کرد: حدود 53 شعبه برای ارائه دینار به زائران در شهرها و مرزهای مختلف وجود داشت و مردم به این شعبه ها حجوم آوردند.

واعظی ادامه داد: از دو روز گذشته تعداد شعبه های عرضه دینار به زائران در شهرها و مرزهای مختلف به 253 شعبه افزایش پیدا کرده است.

وی خاطرنشان کرد: در دو مرز شلمچه و چذابه افرادی که می خواستند دینار دریافت کنند ظرف مدت 2 تا 3 دقیقه دینار مورد نیاز خود را دریافت می کردند و مشکلی در این زمینه وجود نداشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: