• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-2776-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار:

پارك علم و فناوري خوزستان تاثير خوبي در رشد نوآوري‌های استان داشته است

استاندار خوزستان با بيان اينكه پارك علم و فناوري خوزستان توانسته تاثير خوبي در رشد نوآوري ها در استان داشته باشد، گفت: پارك علم و فناوري خوزستان در حوزه فناوري اطلاعات و نوآوري با خودباوري و نگاهي نو به مسايل، كار را با جديت دنبال كرده و ما شاهد نوآوري هاي خوبي در استان هستيم، هرچند سرعتمان را بايد بيشتر كنيم.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، غلامرضا شريعتي در آيين افتتاح كانون شكوفايي خلاقيت و نوآوري توليد محتواي سروين در اهواز اظهار کرد: دو سال پيش ما شاهد انعقاد تفاهم نامه های اشتغالزا در حوزه فناوری ارتباطات استان بوديم و خوشحاليم كه تفاهم نامه هاي ما يكي پس از ديگري جنبه عملي پيدا و اشتغال قابل ملاحظه اي را ايجاد كرده است.

وي ادامه داد: اين مركز يكي از خروجي هاي آن تفاهم نامه ها مي باشد. خوشبختانه استان خوزستان در حوزه فناوري اطلاعات در چند سال اخير رشد خوبي داشته است. فناوري اطلاعات مبنا و محور دانايي، برگرفته از توليد علم بوده و مي تواند اشتغال ايجاد كرده و خلق ثروت كند و نيز باعث توسعه و پيشرفت كشور شود.

استاندار خوزستان در پايان گفت: بايد تلاش شود مراكز توليد محتوا در استان زياد شوند. در مناطق مختلف استان و به ويژه اهواز چنين مراكزي را راه اندازي و ساماندهي كنند چرا كه مي تواند تاثير بسزايي در اشتغال زايي جوانان داشته باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: