• دوشنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 978-3480-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

«پیاده‌روی در ماه» با مصطفی مستور

تازه‌ترین اثر مصطفی مستور با نام «پیاده‌روی در ماه» در اهواز رونمایی می‌شود. 

به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، تازه‌ترین اثر مستور نمایشنامه‌ای با نام «پیاده‌روی در ماه» است كه به ‌تازگی چاپ آن به پایان رسیده است و از سوی نشر چشمه منتشر می‌شود. 

مصطفی مستور دوشنبه 21 آبان‌ 97 به اهواز سفر می‌كند و در كارگاهی آموزشی با نام «یک ‌روز در حوالی داستان با مصطفی مستور» كه از سوی معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان برگزار می‌شود شركت می‌كند. وی در این كارگاه آموزشی اصول داستان‌نویسی را آموزش می‌دهد و اثر جدید وی نیز در همان روز رونمایی می‌شود. 

عصر روز دوشنبه 21 آبان 97 نیز نشستی با نام «داستان و چیزهای دیگر» با حضور این نویسنده در اهواز برپا می‌شود. این نشست با مشاركت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی خوزستان و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود. در پایان این نشست نیز جشن امضای كتاب و رونمایی از كتاب «پیاده‌روی در ماه» برپا خواهد شد. 

به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی خوزستان و با مشاركت فروشگاه كتاب محام نیز آثار این نویسنده در روزهای 19، 20 و 21 آبان 97 با 15 درصد تخفیف در دانشگاه شهید چمران و موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان عرضه می‌شوند. اثر جدید این نویسنده نیز در روز 21 آبان 97 به فروش می‌رسد. 

علاقمندان به شركت در كارگاه آموزشی «یک ‌روز در حوالی داستان با مصطفی مستور» می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی جهاد دانشگاهی به آدرس :http://conf.jahadp.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام كنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: