• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 978-3680-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

انجمن هنرهای نمایشی از نمایش‌های با موضوع دفاع مقدس حمایت می‌کند

رییس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان از حمایت از تولید نمایش با موضوع دفاع مقدس توسط انجمن هنرهای نمایشی ایران در استان خوزستان خبر داد. 
  
به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، محمد یاقوت‌پور همچنین از انتشار فراخوان تولید نمایش با موضوع دفاع مقدس در استان خوزستان به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با حمایت انجمن هنرهای نمایشی ایران خبر داد. 

وی گفت: خوزستان همواره صحنه اصلی رویارویی و ایثارگری مردم با دشمنان در 40 سال گذشته بوده و جایگاه بالا و اهمیت جغرافیایی این استان در منطقه، خوزستان را به یک استان استراتژیک تبدیل کرده که مردم این استان با ایثارگری و مجاهدت و رشادت در دوران دفاع مقدس نقش آفرینی کرده‌اند. 

یاقوت‌پور ادامه داد: یکی از راه‌های استخراج الگوهای دفاع مقدس پرداختن به سیره، منش، سبک زندگی و الگوی رفتاری و روش شهدای برجسته هر قشر از جامعه در دوران دفاع مقدس در خوزستان همیشه قهرمان است. 

یاقوت‌پور گفت: با همین رویکرد و با حمایت حمید نیلی، مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران، و به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، نمایشنامه‌نویسان استان خوزستان می‌توانند نمایشنامه‌های خود با موضوعات رویدادهای شاخص دفاع مقدس استان خوزستان، سرداران و شهدای دفاع مقدس خوزستان، عملیات‌های ماندگار دفاع مقدس در استان خوزستان و... را حداکثر تا تاریخ ۲۳ آبان ۹۷ جهت بررسی و تایید به دبیرخانه تئاتر خوزستان واقع در اهواز، امانیه، خیابان فلسطین، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، طبقه سوم، کارشناس هنرهای نمایشی ارسال کنند. 

رییس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان  افزود: بعد از بررسی و تایید متون، آثار برگزیده با حمایت انجمن هنرهای نمایشی ایران و حمایت مالی نگارش تا اجرا، جهت تولید مورد بازبینی و انتخاب قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: