• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-3476-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

امروز آخرین مهلت ثبت‌نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی

تکمیل ظرفیت دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی که از ۳۰ مهر آغاز شده بود، ساعت ۲۴ امروز (پانزدهم آبان‌ماه) به پایان می‌رسد.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، مرحله تکمیل ظرفیت دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی که از ۳۰ مهرماه آغاز شده بود، ساعت ۲۴ امروز، سه‌شنبه به پایان می‌رسد. متقاضیان ثبت‌نام در این دوره‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور درباره رشته موردنظر خود آگاهی پیدا کنند، سپس در صورت وجود رشته مورد نظر، داوطلبان می‌توانند برای ثبت‌نام به واحدهای مربوطه مراجعه کنند.

تکمیل ظرفیت تنها از طریق مراکز آموزشی تابع دانشگاه علمی کاربردی و از طریق لینکی که در اختیار این مراکز قرار گرفته است و بر اساس دستورالعمل اجرایی صادر شده از سوی معاونت نظارت و سنجش دانشگاه علمی کاربردی، انجام می‌شود. مراکز علمی کاربردی می‌توانند بر اساس دفترچه پذیرش مهرماه ۹۷، دانشجو پذیرش کنند. همچنین هر داوطلب باید تنها در یک کدرشته ثبت‌نام شود.

در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو كدرشته یا در دو موسسه، اطلاعات وی از بانك اطلاعات پذیرفته‌شدگان یكی از موسسات بر اساس ضوابط این سازمان، حذف خواهد شد و هیچگونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد. پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته‌شده مشروط تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی این سازمان به‌صورت مشروط و هم‌زمان با پذیرفته‌شدگان شهریورماه خواهد بود.

متقاضیان باید حداكثر تا ۳۱ شهریورماه مدرك كاردانی (فوق دیپلم) خود را دریافت کرده باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: