• یکشنبه ۲۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-14974-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

قائم مقام معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان:

وضعیت اشتغال در ماهشهر ضعیف است

قائم مقام معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خوزستان گفت: وضعیت اشتغال شهرستان ماهشهر در مقایسه با متوسط استان بسیار ضعیف است .

یداله مهرعلیزاده در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، با بیان اینکه در سفر روزهای اخیر به ماهشهر وضعیت اشتغال این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت، اظهار کرد: ضعف در شناسایی فعالان اقتصادی، ضعف در برقراری ارتباط با فعالان اقتصادی و ضعف در بررسی به موقع پرونده‌ها و عدم پیگیری متقاضیان دریافت تسهیلات از جمله دلایل ضعف عملکرد شورای اشتغال شهرستان ماهشهر است و این مساله باعث شده تا وضعیت اشتغال در این منطقه مناسب نباشد.

وی با بیان این‌که وضعیت اشتغال شهرستان ماهشهر در مقایسه با متوسط استان بسیار ضعیف است، افزود: در جلسه شورای اشتغال این شهرستان روند بررسی و پیشرفت طرح‌ها و همچنین ارائه تسهیلات بانک‌ها بررسی شد که بر اساس گزارش‌های ارائه شده وضعیت اشتغال در این شهرستان خوب نیست.

مهرعلیزاده ادامه داد: این شهرستان در بخش صنعت، معدن تجارت و در بخش اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز عملکرد مناسبی نداشته است و باید فعالیت‌های این بخش‌ها در ماهشهر مورد بازنگری قرار بگیرد اما در این خصوص باید گفت که اداره جهاد کشاورزی عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته است.

قائم مقام معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خوزستان تصریح کرد: برای رفع موانع موجود و تقویت بخش‌های ضعیف، پیشنهادهایی به شهرستان ارائه شده و انتظار است تا دو سه یا ماه آینده، شاهد تحولی در وضعیت اشتغال و صنعت این شهرستان باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: