• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 978-8180-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دومین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند به کار خود پایان داد

بخش مسابقه دومین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند که از 26 آبان 97 در مجتمع‌های فرهنگی هنری ثامن الائمه آبادان و خلیج فارس خرمشهر آغاز شده بود با معرفی برترین‌ها در سینما مهر آبادان به کار خود پایان داد. 

به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، هیات داوران دومین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند پس از بررسی شش اثر راه یافته به جشنواره در روزهای 26 و 27 آبان 97 آرای خود را به شرح ذیل اعلام کرد:

بخش طراحی صحنه

هیات داوران با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پنج میلیون ريال به طور مشترک از طراح صحنه نمایش‌های «من شدم ونگوک و تو شدی بت من» محمدامین قلمی و امین خالدی  و «از مادران ... و ده هزار و یک شب» داوود پارسا تقدیر به عمل آورد. 

بخش موسیقی

هیات داوران با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پنج میلیون ريال از لیلا میثمی برای اجرای زنده موسیقی نمایش درون پیراهن یحیی تقدیر به عمل آورد. 

بخش بازیگری مرد

جایزه سوم بازیگری مرد شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ريال به طور مشترک به شهرام پورعسکر بازیگر نمایش "خدمتکار" و کار گروهی بازیگران نمایش "کوئینتت جنگ" رسید. 

جایزه رتبه دوم بازیگری مرد شامل لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ريال به سید علی موسوی بازیگر نمایش درون پیرهن یحیی اهدا شد. 

جایزه رتبه اول بازیگری مرد شامل لوح تقدیر و مبلغ 10 ريال به محمد صنگری بازیگر نمایش "هوک، چپ، راند آخر" تعلق گرفت. 

بخش بازیگری زن

جایزه رتبه سوم بازیگری زن شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ريال به طور مشترک به هر یک از این بازیگران شامل هاجر جان‌نژاد و سمیه ادراوی بازیگران نمایش "من شدم ونگوک و تو شدی بت من" داده شد. 

جایزه رتبه دوم بازیگری زن شامل لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ريال به هر یک از این بازیگران شامل خانم یلدا دهقانی بازیگر نمایش "خدمتکار" و آمنه پورحسینی بازیگر "نمایش هوک، چپ، راند آخر"  رسید. 

جایزه رتبه اول بازیگری زن شامل دیپلم افتخار و مبلغ 10 میلیون ريال به زینب چلداوی بازیگر نمایش  "از مادران... و ده هزار و یک شب" اهدا می شد. 

بخش نمایشنامه‌نویسی

جایزه رتبه سوم نمایشنامه‌نویسی شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ريال به نویسنده نمایشنامه "هوک، چپ، راند آخر" آمنه پورحسینی رسید. 

جایزه رتبه دوم نمایشنامه‌نویسی شامل لوح تقدیر و مبلغ هشت میلیون ريال به نویسنده نمایشنامه "خدمتکار" بهزاد وزیری داده شد. 

جایزه رتبه اول نمایشنامه‌نویسی شامل دیپلم افتخار و مبلغ 10 میلیون ريال به صابر محمدی نویسنده نمایشنامه "از مادران... و ده هزار و یک شب" اختصاص گرفت. 

بخش کارگردانی

هیات داوران برای رتبه سوم کارگردانی هیچ انتخابی نداشت. 

جایزه رتبه دوم کارگردانی شامل لوح تقدیر و مبلغ هشت میلیون ريال به کارگردان نمایشنامه "خدمتکار" شهرام پورعسکر تعلق گرفت.
 
جایزه رتبه اول کارگردانی شامل دیپلم افتخار و مبلغ 10 میلیون ريال به مریم طرفی کارگردان نمایش "از مادران... و ده هزار و یک شب" اهدا گردید. 

هیات داوران با اهدای دیپلم افتخار، نمایش‌های برگزیده این دوره از جشنواره را به شرح نمایش "از مادران... و ده هزار و یک شب" و نمایش "خدمتکار" معرفی کرد. 

 داوران بخش مسابقه دومین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند را بهزاد فراهانی، شهرام گیل‌آبادی و آرزو افشار تشکیل می‌دادند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: