• شنبه ۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 979-1881-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

درگیری، فحاشی و کتک‌کاری؛ تمام آن‌چه در بازی استقلال ملاثانی و نهاوند رخ داد

بازیکن تیم استقلال ملاثانی با اشاره به اتفاقات رخ داده در جریان دیدار این تیم برابر گرین کشاورز نهاوند در هفته دهم لیگ دسته سه کشور، گفت: سرآمد تمام این اتفاقات، دروازه‌بان تیم حریف بود که فکر می‌کنم از معبد لیان‌شانپو چین آمده بود زیرا با هنرهای رزمی، کاراته و کیک‌بوکسینگ آشنا بود و کاملا با حرکات خاص خود ما را مورد نوازش قرار داد.

دانیال آرادبهوند، در خصوص اتفاقات رخ داده در دیدار این تیم برابر گرین کشاورز نهاوند، اظهارکرد: به لطف داوری و قضاوت یک طرفه در اواخر نیمه اول و همچنین اواخر نیمه دوم برای تیم حریف پنالتی گرفته شد که به گفته ناظر فدراسیون هر دو پنالتی صحیح نبود و ناظر بازی هم اشاره داشت که بازی از دست داور خارج شده بود.

وی ادامه داد: در پایان این بازی نیز پس از اعتراض کادر فنی و بازیکنان ما به قضاوت یک‌طرفه داور به سود تیم حریف، بازیکنان تیم گرین کشاورز نهاوند شروع به درگیری و کتک‌کاری با بازیکنان ما کردند که پس از همین موضوع هم تماشاگران تیم میزبان به درون زمین ریختند و به کمک بازیکنان گرین کشاورز به ضرب و شتم بازیکنان ما پرداختند که در این درگیری دو سه بازیکن استقلال ملاثانی به شدت آسیب دیدند که به لطف نیروی محترم انتظامی شهرستان نهاوند، بازیکنان تیم ما راهی رختکن و حتی تا خروجی شهر اسکورت شدند.

این بازیکن تیم فوتبال استقلال ملاثانی عنوان کرد: شروع تمام مشکلات و اتفاقات این دیدار از سوت‌های یک طرفه داور از اواسط نیمه اول که به سود تیم گرین کشاورز نهاوند بود، آغاز شد. نکته جالب این است که تمام این اتفاقات برعکس گزارش شده است و حق نماینده خوزستان به راحتی پایمال شد و کسی هم نیست که از حق این جوانان و نماینده استان دفاع کند. به نظر می‌رسد ما در یک کشور غریب بازی می‌کردیم که به این صورت حق‌مان ضایع شد و مورد اهانت و پرخاشگری قرار گرفتیم.

وی عنوان کرد: بعد از بازی، علی جراح، سجاد عامریون، محمد مرفابی، سجاد تمیمی و ایوب حیدری به خاطر این‌که حق تیم ما ضایع شد و مورد اهانت قرار گرفته بودیم، از ناراحتی فقط اشک می‌ریختند و سوال من این است آیا تیمی چون استقلال ملاثانی که با نتیجه 2 بر صفر از میزبان خود جلو است و در رده دوم جدول قرار دارد، از نظر عقلانی شروع به تنش و دعوا و ایجاد درگیری می‌کند؟ و سوال دیگر من این است که چرا تمام اتفاقات را طوری گزارش می‌کنند که گویا ما مقصر بوده‌ایم؟

آرادبهوند خاطرنشان‌کرد: من کنار خط در حال گرم کردن بودم که کادر فنی حریف به بازیکنان خود می‌گفت که در محوطه جریمه خود را روی زمین بیندازید تا داور پنالتی بگیرد. حتی حسین میناوی و حسین بغلانی، بازیکنان کهنه‌کار و باسابقه استان نیز بین نیمه گفتند که برای چند بار کادر فنی تیم حریف به بازیکنان‌شان گفته‌اند که در محوطه جریمه استقلال برای گرفتن پنالتی ملاثانی خود را روی زمین بیندازید.

وی افزود: پیش از بازی هم مسوول تیم گرین کشاورز نهاوند در تردد به سوی رختکن بازی بود که حتی خود من به مدیر تیم‌مان گفتم خدا عاقبت این بازی را به خیر کند. در انتهای بازی هم که دو تماشاگر حریف وارد زمین شدند و داور را تهدید کردند، ضمن این‌که کادر فنی حریف نیز درون زمین آمد و با لحنی تند و با صدایی بلند با داور مسابقه صحبت می‌کرد که خدا را شکر فیلم هم موجود است.

این بازیکن تیم فوتبال استقلال ملاثانی بیان کرد: سرآمد تمام این اتفاقات، دروازه‌بان تیم حریف بود که فکر می‌کنم از معبد لیان‌شانپو چین آمده بود! زیرا با هنرهای رزمی، کاراته و کیک‌بوکسینگ آشنا بود و کاملا با حرکات خاص خود ما را مورد نوازش قرار داد. به هر حال در فیلم گرفته شده نیز کاملا مشهود است که تماشاگران و کادر فنی تیم نهاوند به درون زمین آمده‌اند و داور را تهدید و تحت فشار قرار می‌دهند و بر اثر همین فشار نیز داور بدون هیچ دلیلی بازیکن تیم ما یعنی استقلال ملاثانی را اخراج می‌کند که حتی صدای نماینده فدراسیون هم بابت قضاوت داور در آمد.

آرادبهوند گفت: در فیلم گرفته شده نیز ورود تماشاگران گرین کشاورز نهاوند و کادر فنی این تیم به درون زمین و درگیری لفظی آن‌ها با داور و نماینده فدراسیون قابل مشاهده است ولی نمی‌دانم چگونه ممکن است تمامی این موضوعات به گونه‌ای دیگر روی خروجی برخی سایت‌های ورزشی قرار بگیرد. فقط به داور بازی می‌گویم مطمئن باشد که آه و اشک بچه‌های تیم استقلال ملاثانی بدرقه زندگی‌اش خواهد بود و خدا قضاوت‌کننده تمام این موضوعات است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: