• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-2080-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

طرح ملی حفظ جزء 30 قرآن کریم با محوریت طرح بشارت ١٤٥٢ برگزار می‌شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری طرح ملی حفظ جزء سی قرآن کریم با محوریت طرح بشارت ١٤٥٢ همزمان با سراسر کشور در استان خوزستان خبر داد. 

به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، محمد جوروند با اعلام این خبر گفت: این طرح در دو بخش حفظ و مفاهیم قرآن کریم ویژه کارکنان دولت و در قالب‌های مشارکتی فردی، خانوادگی و گروهی در استان خوزستان اجرایی می‌شود. 
  
وی افزود: بخش حفظ قرآن کریم در این طرح شامل سه دوره است که دوره اول شامل حفظ سوره مبارکه ناس تا سوره زلزال، دوره دوم شامل حفظ سوره مبارکه طارق تا سوره بینه و در دوره سوم شرکت‌کنندگان از سوره مبارکه نباء تا سوره بروج را حفظ خواهند کرد. 
  
جوروند در ادامه خاطر نشان کرد: در بخش مفاهیم این طرح نیز شرکت‌کنندگان می‌توانند با مطالعه کتاب درسنامه حفظ و مفاهیم جزء سی قرآن کریم که در ستاد این طرح تهیه شده و از طریق سامانه‌های مرتبط در دسترس قرار دارد، در این بخش شرکت کنند. 
  
وی ضمن اشاره به شیوه ثبت‌نام در این طرح گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این طرح می‌توانند از طریق پست الکترونیکی WWW.QURANEDU.IR در این طرح ثبت‌نام کرده و در مسابقات مختلف و آزمون‌های طراحی شده شرکت کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: