• دوشنبه ۳ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-2314-5
  • خبرنگار : 17041
  • منبع خبر : ----

شهردار اهواز خواستار شد:

نقش شهرداری اهواز در جنگ و پشتیبانی از رزمندگان مشخص شود

شهردار اهواز خواستار تعیین نقش شهرداری اهواز در زمان آغاز جنگ تحمیلی و پشتیبانی از رزمندگان شد.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، منصور کتانباف در مراسم رونمایی از کتاب شهریاران شهر (تجارب و خاطرات شهرداران اهواز پس از انقلاب اسلامی) که امروز (3 دی‌ماه) در اهواز برگزار شد، با تشکر از تلاش شهرداران پیشین  اهواز، اظهار کرد: وضع کنونی اهواز ثمره فعالیت و تلاش همه شهرداران، اعضای شورای شهر در اداوار گذشته و پرسنل سابق شهرداری است.

وی با اشاره به مراحل تالیف کتاب شهریاران شهر، افزود: این کار به همت معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز انجام شد و کار بسیار ارزشمندی است زیرا در همه دنیا ثبت وقایع و تاریخ شفاهی به عنوان یکی از مصادیق پیشرفت و نقشه‌راه مطرح است.

شهردار اهواز تصریح کرد: گردآورندگان این کتاب، برای ثبت اقدامات انجام شده توسط مجریان مجموعه شهرداری در ادوار گذشته، به شهرهای دیگر در سطح کشور سفر کرده‌اند.

کتانباف بیان کرد: باید به نقش اهواز در توسعه کشور و حمایت و پشتیبانی از دفاع مقدس پرداخته شود؛ باید مشخص شود که اهواز چه‌قدر در توسعه کشور نقش دارد و در جایی که برای توسعه کشور اثرگذار بوده چه وضعیتی داشته است و اکنون باید چه وضعیتی داشته باشد؟

وی ادامه داد: بررسی نقش اهواز و شهرداری اهواز در دفاع مقدس در قالب یک پروژه در حال انجام است. باید نقش شهرداری اهواز در زمان آغاز جنگ تحمیلی و پشتیبانی از رزمندگان مشخص شود که امیدواریم این کار تدوین و برای نسل‌های آینده در موزه دفاع مقدس خوزستان به یادگار گذاشته شود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: