• سه شنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-2574-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

لغو و تاخیر 5 پرواز فرودگاه اهواز در پی مه غلیظ

مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان گفت: به دلیل وقوع پدیده مه صبحگاهی و کاهش شعاع دید در فرودگاه بین‌المللی اهواز یک پرواز لغو شد و 4 پرواز نیز با تاخیر انجام می‌شود.

محمدرضا رضایی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، با اشاره به وقوع پدیده مه صبحگاهی در شهر اهواز اظهار کرد:پرواز شماره 4587 هواپیمایی ماهان و پرواز شماره 4016 هواپیمایی زاگرس در مسیر اهواز به تهران در انتظار بهبود وضعیت جوی هستند و تا اطلاع ثانوی تاخیر دارند.

وی افزود: پرواز شماره 5640 و 5627 هواپیمایی آتا در مسیر تهران – اهواز - مشهد و پرواز شماره 952 و 953 هواپیمایی ایرتور در مسیر مشهد – اهواز - مشهد نیز تا اطلاع ثانوی تاخیر دارند.

مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان تصریح کرد: همچنین با توجه به شرایط جوی امروز در فرودگاه بین المللی اهواز پرواز شماره 020 و 021 هواپیمایی کاسپین در مسیر تهران - اهواز- تهران باطل شد.

رضایی خاطرنشان کرد: صبح امروز دید افقی در فرودگاه اهواز حدود 100 متر بود و در حال حاضر این میزان دید به 400 متر افزایش پیدا کرده است و با این شرایط دو پرواز خروجی نیز انجام گرفت اما برای ورود پروازها به فرودگاه دید افقی باید به بیش از 800 متر برسد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: