• سه شنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-2674-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

عدم بخشودگی آب بهای خرداد و تیر مشترکان آبادان و خرمشهر رد شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: هیچ مشترک خانگی در شهرهای آبادان و خرمشهر در دوره خرداد تا 15 تیرماه پول قبض آب خود را پرداخت نکرده است.

صادق حقیقی پور در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، با اشاره به اخبار منتشر شده مبنی بر عدم بخشودگی قبوض آب خرداد و تیرماه شهرهای آبادان و خرمشهر اظهار کرد: با توجه به این‌که سیستم پرداخت قبوض شرکت یک سیستم سراسری و آنلاین است، هر شخصی که آب بها را بپردازد در آن سیستم مشخص خواهد بود.

وی با بیان این‌که پول آب از هیچ مشترکی براساس دستور استان دریافت نشده است، افزود: هیچ مشترک خانگی در شهرهای آبادان و خرمشهر در دوره خرداد تا 15 تیرماه پول قبض آب خود را پرداخت نکرده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان تصریح کرد: سیستم نرم‌افزار شرکت که یک سیستم سراسری است، به شکلی تعریف نشده که کسی پول آب را نپردازد و یا امکان بخشش قبوض برای شخصی وجود داشته باشد. براساس تکالیف قانونی که وجود دارد، باید تعهدات بودجه‌ای که در این سیستم نشان داده می‌شود به شکلی حذف شوند.

حقیقی پور عنوان کرد: در این زمینه قرار بر این شد تا بخشی از این پول را استانداری خوزستان و بخش دیگر را منطقه آزاد اروند به حساب شرکت واریز کنند تا این تعهدات بودجه در سیستم حذف شوند و هزینه آب‌ در قبض مشترکین نشان داده نشود.

وی ادامه داد: این اتفاق در بحث پرداخت هزینه تعهدات بودجه‌ای در خصوص بخشش نیافتاده است اما این‌که گفته می‌شود مشترکین بخشوده نشده‌اند، اصلا به این شکل نیست و مشترکین خانگی در شهرهای آبادان و خرمشهر پول قبض آب خود را در دوره خرداد تا 15 تیرماه پرداخت نکرده‌اند و بخشیده شده‌اند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان خاطرنشان کرد: سیستم نرم افزار قبوض آب یک سیستم آنلاین است و اگر مشترکی ادعا می‌کند که پولی را برای این بازه زمانی پرداخت کرده است، حتما به ما نشان دهد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: