• چهارشنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9710-3281-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

مربی کاراته: تا انتقاد می کنیم از ما شکایت می کنند/دیگر انگیزه نداریم

یک مربی کاراته با بیان این که اکنون این رشته در خوزستان تحت تاثیر حضور ناموفق رییس هیات قرار گرفته است، گفت: اکنون هیچ کسی انگیزه کار کردن ندارد و اگر هم انتقاد کنیم از ما شکایت می کنند.

حسن جلیلی در گفت و گو با ایسنا – منطقه خوزستان، با گله مندی نسبت به وضعیت نامناسب کاراته استان، اظهارکرد: هیات کاراته خوزستان وضعیت به هم ریخته ای دارد و باتوجه به این که فعالیتی ندارد، می توان گفت که در حالت تعلیق قرار دارد.

وی افزد: در حال حاضر آقای سرکوهکی، ریاست هیات را برعهده دارد که فکر می کنم بیست سالی است که در هیات مشغول به فعالیت است. جامعه کاراته نیز در مدت اخیر نسبت به حضو سرکوهکی در هیات معترض هستند. اداره کل ورزش و جوانان خوزستان نیز کاملا در جریان مشکلات و شکایت جامعه کاراته قرار دارد.

این مربی با بیان این که کاراته کاهای استان با هزینه خودشان در رقابت های کشوری شرکت می کنند، گفت: در حال حاضر هیچ کدام از مربیان باتوجه به شرایط نامناسب هیات، با آقای سرکوهکی همکاری نمی کنند ولی در گذشته هنگامی که یک مسابقه در بخش بانوان برگزار می کردند، هزار  ورزشکار در رقابت ها حاضر می شدند که از هر کدام 40 هزار تومان ورودی گرفته می شد و در واقع 40 میلیون تومان درآمد داشتند ولی حاضر نبودند  چهار پنج میلیون تومان از همین 40 میلیون تومان را برای اعزام ورزشکاران به مسابقات کشوری هزینه کنند. آقای سرکوهکی اصلا عملکرد خوبی نداشته است و در حال حاضر نیز حضورش به کاراته خوزستان ضربه می زند.

وی عنوان کرد: این هیات اردیبهشت ماه نیز یک آزمون داوری برگزار کرد و نزدیک به 150 آقا و خانم در این آزمون شرکت کردند و شرایط آزمون به این صورت است که وقتی فردی نمره قبولی را کسب کند، پس از سه روز احکام صادر می شود ولی مربیان خوزستانی هنوز احکام خود را به چشم ندیده اند. مدتی پیش نیز زمانی که یکی از همین شرکت کنندگان، مدرس فدراسیون را دید و از او در مورد این که چرا تاکنون احکام صادر نشده اند، سوال پرسید، آن مدرس گفت که هیات خوزستان هنوز پولی به حساب فدراسیون واریز نکرده است که احکام صادر شود،  این در حالی است که هیات از تمامی شرکت کنندگان پول گرفته بود.

جلیلی با اشاره به استعدادهای خوزستانی در رشته کاراته، گفت: در حال حاضر که هیات کاراته هیچ فعالیتی ندارد و این استعدادها خودشان تمرین می کنند. اکنون نیز شش خوزستانی به اردوی تیم های ملی پایه دعوت شده اند که باتلاش های خودشان بوده است.

وی با بیان این که در حال حاضر کاراته خوزستان تحت تاثیر حضور ناموفق رییس هیات قرار گرفته است، عنوان کرد: امسال هیچ مسابقه استانی برگزار نشد، البته یک دوره رقابت آن هم با فشار جهت اعزام تیم استان به مسابقات استعدادهای برتر کشور برگزار شد.

این مربی کاراته گفت: سه ماهی است که به هیات کاراته می رویم و قصد ملاقات با آقای سرکوهکی را داریم که او در هیات حاضر نیست. اکنون هیچ کسی انگیزه کار کردن در کاراته را ندارد و اگر هم انتقاد کنیم، از ما شکایت می کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: