• شنبه ۸ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9710-2880-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سومین جشنواره عکس آیین و سنت‌های بومی محلی تمدید شد

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لالی از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سومین جشنواره عکس آیین و سنت‌های بومی محلی تا ٢٣ دی ماه سال جاری خبر داد. 

به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، بهرام جمالپور ضمن اعلام این خبر گفت: این جشنواره به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و همکاری انجمن فیلم و عکس شهرستان با هدف شناسایی عکاسان جوان، ایجاد بستری مناسب برای بروز خلاقیت های هنری عکاسان استان و استعداد یابی از میان جوانان علاقمند در هنر عکاسی برگزار می‌شود. 
  
وی افزود: دبیرخانه این جشنواره تا ٢٣ دی ماه امسال پذبرای آثار هنرمندان سراسر استان در دو بخش آزاد و ویژه خواهد بود. 
  
جمالپور در ادامه افزود: موضوعات این جشنواره در بخش ویژه شامل سوگواری، جشن‌ها، پوشش، بازی‌ها و کوچ می‌باشد و در بخش آزاد هنرمندان می‌توانند به صورت آزاد آثار خود را ارسال کنند. 
  
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لالی اظهار کرد: هر عکاس می‌تواند در هر بخش جشنواره حداکثر ١٠ اثر و در مجموع ٢٠ اثر را به دبیرخانه این جشنواره  ارسال کند. 
  
وی افزود: آثار ارسالی نباید قبلا در هیچ همایش، جشنواره، کنگره و... ارائه شده باشد و باید به همراه مشخصات دقیق فردی نشانی کامل پستی و تلفن تماس به دبیرخانه ارسال شوند. 
  
همچنین ارسال آثار از طریق پیام‌رسان به شماره ٠٩٠١٤٥٢١٩٢٣ یا به نشانی دبیرخانه، شهرستان لالی، خیابان شهید جمالپور، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لالی ارسال شوند. 
  
داوری آثار سومین جشنواره عکس آیین و سنت های بومی محلی در ٢٤ دی ماه و اختتامیه این جشنواره در ٢٧ دی ماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: