• شنبه ۸ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-2176-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

توضيح رييس دانشكده دامپزشكی دانشگاه شهيد چمران درباره فيلم منتشرشده در فضای مجازی

رييس دانشكده دامپزشكي دانشگاه شهيد چمران اهواز در خصوص فيلم منتشر شده در فضاي مجازي توضيحاتي ارائه داد.

دكتر حسين حميدي‌نجات در گفت‌وگو با ايسنا - منطقه خوزستان، اظهار كرد: فيلم منتشر شده در فضاي مجازي در خصوص سگ‌هاي مورد آزمايش قرار گرفته در دانشكده را ديده‌ام و بسيار متاثر شدم. تامين سلامت و امنيت حيوانات، اصلي‌ترين وظيفه ما است و چنين اتفاقات تاسف‌برانگيزي به هيچ وجه قابل پذيرش نيست.

وي با اشاره به اينكه تنها چند روز است كه مسئوليت دانشكده را بر عهده گرفته است، افزود: قطعا در دوره مديريت خود بر دانشكده، به‌گونه‌اي عمل خواهد شد كه ديگر شاهد وقوع چنين صحنه‌هاي ناپسندي نباشيم. رييس دانشگاه نيز مكرر بر مساله تامين امنيت و رفاه حيوانات و حفظ اصول اخلاقي در فعاليت‌هاي آموزشي و پژوهشي تاكيد دارند و اكنون نيز دستور پيگيري موضوع را صادر كرده‌اند. بنده نيز با جديت، موضوع را پيگيري كرده و گزارش نهايي را به رييس دانشگاه ارائه خواهم داد و اگر قصوري صورت گرفته باشد، پيگيري خواهد شد.

رييس دانشكده دامپزشكي دانشگاه شهيد چمران اهواز تصريح كرد: بنده به نوبه خود، عذرخواهي مي‌كنم و براي پيشگيري از وقوع اتفاقات مشابه، تلاش خود را به كار خواهيم بست.

به گزارش ايسنا، روز گذشته فيلمي در فضاي مجازي منتشر شد كه بر اساس آن، تعدادي از سگ‌هاي مورد آزمايش در دانشكده دامپزشكي دانشگاه شهيد چمران بدون مداواي مناسب، رهاسازي شده‌اند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: