• دوشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9710-7381-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

رییس انجمن پتانک فدراسیون کارگری:

زمین‌های پتانک اهواز در حد استانداردهای جهانی است

رییس انجمن پتانک فدراسیون کارگری با بیان این‌که زمین‌های این رشته در اهواز در حد استاندارهای جهانی است، گفت: این زمین‌ها که در کمتر از یک هفته آماده شدند، نیاز به نگه‌داری دارد تا در همین شرایط بمانند.

محمدهادی خشنودی در گفت‌و‌گو با ایسنا – منطقه خوزستان، درخصوص سطح برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم‌ملی پتانک کارگری در اهواز، اظهارکرد: اولین دوره مسابقات انتخابی تیم‌ملی پتانک کارگری در اهواز برگزارشد که با هماهنگی هیات ورزش کارگری استان و هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان در کمتر از یک هفته زمین‌هایی با استاندار جهانی در اهواز آماده شد.

وی افزود: من در رقابت‌های جهانی پتانک نیز شرکت داشته‌ام و زمین‌های این رشته در چند کشور را دیده‌ام و به نظرم زمین‌های اهواز در حد استاندارهای جهانی است. این زمین‌ها نیاز به نگه‌داری دارد تا در همین شرایط بمانند. هیات بولینگ و بیلیارد خوزستان نیز در زمینه تجهیز این زمین‌ها کمک داشت، ضمن این‌که هیات ورزش کارگری خوزستان و فدراسیون کارگری نیز تمام هزینه‌ مسابقات را تقبل کردند و این رقابت‌ها به صورت رایگان برگزار شد.

رییس انجمن پتانک فدراسیون کارگری گفت: مسابقات برای انتخاب نفرات برتر جهت اعزام به رقابت‌های جهانی سال‌ آینده در اسپانیا برگزار شد و قرار است، چهار وزرشکار آقا و چهار ورزشکار خانم به این رقابت‌ها اعزام شوند.

وی ادامه داد: فکر نمی‌کردیم مسابقات در چنین سطح کیفی خوبی برگزار شود؛ رقابت‌ها بسیار سخت و فشرده بود و باتوجه به این‌که انتخابی تیم‌ملی نیز بود، سطح کیفی مسابقات بالاتر رفته بود. همچنین آقای خراسانی، نایب‌رییس فدراسیون کارگری و روسای هیات‌های ورزش کارگری و بولینگ و بیلیارد و بولس خوزستان از صفر تا صد کا را زیر نظر داشتند و حتی قول مساعدت‌های بیشتر را هم دادند.

مسوول کمیته بولس فدراسیون بولینگ و بیلیارد و بولس در ادامه، گفت: در فاز اول نگاه توسعه‌ای به رشته پتانک داریم و در این زمینه بخش همگانی مدنظر است. در فازهای آینده نیز برنامه 20 ساله‌ای را در نظر داریم که در دومین سال آن قرارداریم. ما نمی‌خواهیم به صورت گلخانه‌ای کار کنیم و تلاش‌مان فعالیت بیشتر در بخش همگانی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: